Napsali o nás > Colognia press nejlepší firmou ve Středních Čechách

Colognia press nejlepší firmou ve Středních Čechách

24. 10. 2018, svetbaleni.cz

Společnost Colognia press se stala nejlepší firmou ve Středních Čechách. Zabodovala totiž v soutěži Vodafone Firma roku 2018. Spolu s tímto titulem obdržela firma znovu i titul Vodafone Odpovědná firma roku 2018

Colognia press patří mezi jednu z nejpopulárnějších tiskáren v ČR s širokým sortimentem výrobků, které stále rozšiřuje. Je ryze českou firmou s nejmodernějším strojním vybavením. Mezi její produkty patří hlavně etikety a speciální etikety, ale zabývá se celou řadou dalších produktů, jako jsou visačky, flexibilní obaly, peel-off etikety, Braille etikety, DPG etikety, shrink sleeve, lamináty, tuby, nekonečné pásy nebo vstupenky. Kolínská tiskárna, vybudovaná od nuly vyrostla během 22 let na podnik s téměř 130 zaměstnanci. V loňském roce skončila ve stejném klání na druhém místě a letos si již odnesla vítězství.

„Firma porotu zaujala svým příběhem. Jejich etikety vidíme na výrobcích všude kolem nás a bez zajímavosti jistě není, že mají i etikety s Braillovým písmem,“ zhodnotila členka poroty Renata Pazourková z Vodafone Czech Republic. Mezi hlavní zákazníky firmy patří: Foxconn, DHL, Tchibo nebo Vitana. Zákazníci mají po spuštění nového webu vstup do zákaznického rozhraní, kde mohou v podstatě online sledovat svou zakázku a také si na kalkulačce spočítat ceny produktů.

Vodafone Odpovědná firma roku 2018Tuto cenu uděluje společnost Vodafone Czech Republic ve spolupráci s Nadací Vodafone a Colognia press ji získala již podruhé. „Porota Nadace Vodafone ocenila zejména širokou škálu zaměstnaneckých benefitů, rovný přístup k odměňování mužů a žen a možnosti osobního rozvoje a vzdělávání. Dbají na soulad rodinného života s pracovním a mimo jiné nabízejí rodičům po rodičovské dovolené nebo i v době rodičovské dovolené možnost částečného pracovního úvazku. Colognia press dlouhodobě patří mezi organizace, které v regionu významně podporují sociální, kulturní a sportovní projekty. Udržují a zlepšují systémy ochrany životního prostředí podle normy ČSN EN ISO 14001:2005, a trvale se tak zaměřují na snižování dopadu z činnosti na životní prostředí,“ okomentovala volbu Adriana Dergam, ředitelka korporátní komunikace a společenské odpovědnosti, Vodafone Czech Republic.

„Máme z obou ocenění obrovskou radost, je to pro nás určitě i velký závazek do budoucnosti vůči našim zaměstnancům, vůči klientům i vůči majitelům,“ komentuje skvělý výsledek CEO Štěpánka Líznerová.

Soutěž patří svým všeoborovým a regionálním zásahem k největším podnikatelským kláním v zemi. V hodnocení dosahuje maximální objektivity a vytváří zcela ojedinělé vzájemné porovnání účastníků v jednotlivých krajích i za celou Českou republiku.

Vodafone Firma roku 2018 Středočeského kraje:Colognia press a.s. – moderní tiskárna (Kolín)

Chalk, s.r.o. – výroba magnesia pro sportovní účely (Suchodol)

EBAS spol. s r.o. – sériová kovovýroba (Benešov)

Vodafone Odpovědná firma roku 2018 Středočeského kraje:

Colognia press a.s. – moderní tiskárna (Kolín)