Napsali o nás > Dnes začíná registrace do soutěže Nejlepší Startup 2017

Dnes začíná registrace do soutěže Nejlepší Startup 2017

17. 7. 2017, roklen.cz
17. 07. 2017 | Startup roku

Dnes začíná registrace do soutěže Nejlepší  Startup 2017. Vítěz získá příspěvek na rozjezd podnikání a přístup ke  klíčovým investorům.

Začínajícím společnostem a živnostníkům se otevírá  jedinečná šance. Úspěšnými startupy byly v minulosti třeba Google,  Apple, Facebook nebo Instagram. U nás například internetový vyhledávač  letenek po celém světě Kiwi.com.  Stejnou cestou můžou jít i další, kteří se přihlásí do soutěže Nejlepší  Startup 2017. Ta pomůže novým firmám rozčeřit vody českého byznysu!

Slavnostní vyhlášení proběhne v Praze na Žofíně  v přímém přenosu ČT24 za účasti více než 400 hostů. Úspěšným se otevře  cesta k účasti v akceleračním programu StartupYardu s možností získat až  30 000 eur a vedení od významných investorů.

Přihlásit se může firma nebo živnostník s maximálně tříletou podnikatelskou historií, a to do 31. října 2017 zde.  Stačí se vyznačovat inovativností, růstem, kladným vlivem na společnost  nebo určitý sektor. Důraz je kladen především na inovace v oblasti  technologií. Stranou pozornosti nezůstanou ani zajímavé příběhy  zakladatelů i samotných společností. Vítěze určí celostátní porota  složená z top investorů, zástupců velkých korporací a akcelerátorů  z české republiky i zahraničí.

Vloni se vítězem stala společnost Neuron soundware,  která pomocí analyzování zvuků odhaluje poruchy na strojích. Tato  inovativní česká společnost se zabývá především vývojem technologie  umělé inteligence, která se učí rozpoznávat zvuky a jejich  prostřednictvím odhalovat závady na různých zařízeních a strojích. Před  měsícem Neuron soundware získal investici 16 milionů korun od J&T  Ventures na vylepšení současné technologie a na rozšíření okruhu  zákazníků o letecký, železniční a automobilový průmysl.

Hlavním partnerem kategorie Nejlepší Startup je Česká spořitelna a odborným garantem je akcelerátor StartupYard.