Firma a Živnostník roku na konferencích Ven z krabice | Firmaroku.cz
Tiskové zprávy > Firma a Živnostník roku na konferencích Ven z krabice

Firma a Živnostník roku na konferencích Ven z krabice

​Spolupráce se společností Everesta funguje již dlouho a v letošním roce jsme se rozhodli partnersky podpořit také jeden z jejích projektů. Série konferencí Ven z krabice je happeningem firem, podnikatelů a odborníků z nejrůznějších oborů. Letošní téma je Peníze (a)nebo život a první z cyklu konferencí nás čeká již za měsíc, 17. 3. v Praze.

V podnikání jde o peníze. Ale také o život. Balanc mezi prací a soukromým životem je jedno z velkých témat současnosti. Protože zejména čas se za peníze koupit nedá.

Jak zvládat, když se stanete bohatým? A je bohatým co závidět? Co jsou lidé ochotní pro peníze udělat? A proč v motivaci záchranáře nebo vojáka nehrají peníze hlavní roli? A proč se pravda o stavu Vašeho podnikání nakonec vždy ukrývá v účetních knihách?

Peníze, život, podnikání. Jejich vztah a význam. Ze všech možných i nemožných úhlů pohledu představí mimo jiné také Roman Šmucler, známý lékař, moderátor a podnikatel, Benjamin Kuras, spisovatel a dramatik či předseda Asociace podnikatelů a manažerů, Radomil Bábek.

Bližší informace o konferenci naleznete zde.