Napsali o nás > FIRMOU ROKU 2018 V LIBERECKÉM KRAJI JE TURNOVSKÉ DRUŽSTVO GRANÁT

FIRMOU ROKU 2018 V LIBERECKÉM KRAJI JE TURNOVSKÉ DRUŽSTVO GRANÁT

16. 10. 2018, turnovskovakci.cz
16. 10. 2018 | Firma roku

Vydavatelství Economia, resp. Hospodářské noviny jsou vyhlašovatelem prestižní republikové soutěže Vodafone Firma roku. Letošního ročníku se jí v regionálním kole v Libereckém kraji zúčastnilo na pět stovek firem a živnostníků. S velkým náskokem zvítězilo turnovské Družstvo umělecké výroby Granát.

„Soutěže jsme se účastnili poprvé, nominoval nás Svaz průmyslu a dopravy. Zpočátku jsme hodně zvažovali, jestli se máme vůbec přihlásit,“ uvádí předseda družstva Pavel Tvrzník. Rozhodla skutečnost, že každý přihlášený je hodnocen komplexně, tedy nejen z ekonomické stránky, ale i z pohledu péče o zaměstnance či z prezentace navenek.

„O našem vítězství pravděpodobně rozhodlo, že naše firma je opravdu unikátní – od těžby přírodního kamene přes zpracování až po prodej šperků. Z prvního místa jsme nadšeni, je to ocenění práce všech našich zaměstnanců,“ doplnil Pavel Tvrzník.

„Rozhodování poroty bylo poměrně konzistentní. Granát vyhrál zaslouženě, a to jak z pohledu do historie, tak z regionálního pohledu i z hlediska péče o zaměstnance. Věříme, že může uspět i na celostátní úrovni,“ zhodnotil volbu člen poroty Roman Daráš z Vodafone Czech Republic.

Slavnostní vyhlášení celostátních výsledků soutěží Vodafone Firma roku 2018, Česká spořitelna Živnostník roku 2018 i Vodafone Odpovědná firma roku 2018 se uskuteční 12. prosince na pražském Žofíně.