Firmou roku je výrobce elektronických desek Hokami, živnostníkem roku šperkař Lomos | Firmaroku.cz
Napsali o nás > Firmou roku je výrobce elektronických desek Hokami, živnostníkem roku šperkař Lomos

Firmou roku je výrobce elektronických desek Hokami, živnostníkem roku šperkař Lomos

7.12.2016 aktualne.cz str. 00 Ekonomika

​Vítěz Firmy roku dokázal uspět v oboru, kde jasně dominují čínští dodavatelé. Praha - Soutěže Vodafone Firma roku a Česká spořitelna Živnostník roku vyhlašované

Praha - Soutěže Vodafone Firma roku a Česká spořitelna Živnostník roku vyhlašované Hospodářskými novinami znají své vítěze. Ocenění pro vítěze na slavnostním vyhlášení v pražském Žofíně ve středu večer získali živnostník David Lomos a firma Hokami.

Vítěz Vodafone Firma roku dokázal uspět v oboru, kde jasně dominují čínští dodavatelé. Výrobce elektronických desek Hokami od roku 1991 dodává elektroniku do celého světa a postupně se prosadil jako dodavatel pro satelity nebo letadla. Liberecká firma čeká rekordní tržby kolem jedné miliardy korun.

Tržby vítěze soutěže Česká spořitelna Živnostník roku, jímž je šperkař David Lomos, jsou mnohonásobně menší. Ale i on nabízí unikátní výrobek, kvůli kterému ho zákazníci sami vyhledávají. Jeho šperkařská a pasířská dílna funguje pod jménem Daloo již 16 let a vyrábí zásnubní a snubní prsteny. Kombinuje přitom nejrůznější materiály a design.

URL| https://zpravy.aktualne.cz/ekonomika/firmou-roku-j...