Napsali o nás > ​Firmou roku se stala KOMA Modular

​Firmou roku se stala KOMA Modular

e15.cz - Rychlá, praktická a mobilní řešení modulární výstavby, neustálé inovace, atraktivní design a především kolektiv spokojených zaměstnanců vyrábějící speciální moduly, které každý den putují do celého světa. Výrobcem takových modulů je KOMA Modular, vítěz jubilejního desátého ročníku soutěže Vodafone Firma roku. Mezi živnostníky odbornou porotu nejvíce zaujala Rehana Ježková. Mladá podnikatelka vyrábí oblečení pro rodiče, kteří své děti nosí na těle.
10. 12. 2015 | e15

Hlavním mottem a cílem společnosti KOMA Modular je pomáhat lidem a obohatit svět. Výrobky a činností se jim toto poslání daří plnit. Hlavním odvětvím firmy je výroba stavebních modulů. „To znamená, že vyrábíme stavby v závodě na lince, podobně jako se vyrábí auta a pak z nich děláme moduly pro nejrůznější účely,“ osvětlil ředitel marketingu Martin Hart.

Své podnikání se snaží neustále posouvat kupředu. „Výrobky a činnost neustále inovujeme, čímž jsme před konkurencí stále napřed. Kvalitní a zodpovědný přístup k podnikání, přivádí i stejně smýšlející obchodní partnery. Dnes tvoříme dostatečný zisk k tomu, že si můžeme plnit naše plány v oblasti investic, vzdělávání a sociálního programu,“ dodal Hart. Společnost se dokázala prosadit v konkurenci 3350 firem z celé České republiky.

„Společnost KOMA Modular je jedinečná svým oborem podnikání - vyrábí obytné, sanitární, speciální a nízkoenergetické moduly. Je také propagátorem modulárních staveb v ČR. Účastní se řady architektonických soutěží, je držitelem několika mezinárodních ocenění z veletrhů, pyšní se titulem inovační firma Zlínského kraje. Příkladně reprezentuje český um nejen doma, ale i v zahraničí, kde se podílela například na výstavbě pavilonu ČR na EXPO v Miláně. Porotu zaujal i fakt, že poskytuje bytové domy pro uprchlíky ze zemí sužované válečnými konflikty. KOMA Modular je též členem Transparency International a je velice činná i v dalších projektech společenské zodpovědnosti. Dokáže skloubit dobré podnikatelské instinkty s dobrým srdcem. A to je vzácná kombinace,“ uvedla na adresu vítězné firmy členka poroty Milena Linhartová, Obchodní ředitelka Vodafone Czech Republic.

Druhé místo patří letos společnosti FENIX Trading z Jeseníku v Olomouckém kraji. Třetí příčku obsadila inovativní a technologicky vysoce vyspělá společnost Workswell.