Ing. Jan Pruška: Ocenění patří všem spolupracovníkům a zaměstnancům | Firmaroku.cz
Příběhy úspěšných > Ing. Jan Pruška: Ocenění patří všem spolupracovníkům a zaměstnancům

Ing. Jan Pruška: Ocenění patří všem spolupracovníkům a zaměstnancům

Vodafone Firmou roku 2015 Královéhradeckého kraje se stala společnost ProjectSoft HK a.s. O náplni práce, zajímavých projektech a motivaci do další práce nám řekl pár slov jednatel společnosti Ing. Jan Pruška.

Vaše společnost se zabývá automatizačními procesy, pod tímto názvem si však mnozí nedokáží představit nic konkrétního. Můžete tedy popsat, co přesně děláte a jaké jste měli či máte zajímavé projekty?
Naše společnost se zabývá automatizací, zejména v potravinářském průmyslu, v podstatě dodáváme řídící počítače pro výrobu mléka, piva, lihu, cukrů. To je jedna část, z těchto aplikací byla nejzajímavější nejspíše rekonstrukce varny v pivovaru Budvar. Kromě automatizace se zabýváme také strojně technickými dodávkami. A když se ptáte na nejzajímavější zakázku či práci, tak v posledních letech se jedna část naší firmy zabývá také projekty a automatizací dalekohledů. Automatizovali jsme dalekohledy po celém světě, nejdále tuším, že v Chile a díky těmto projektům jsme se v současné době dostali ke spolupráci s Evropskou vesmírnou agenturou ESA.

Staly jste se firmou Královéhradeckého kraje a tím i zástupcem regionu v celorepublikovém finále. Co to pro Vás znamená a jak s tímto oceněním můžete do budoucna pracovat?
Je to velké ocenění. Jsme velice rádi, že jsme první v kraji a věřím, že zabodujeme i v rámci celorepublikového finále. Ocenění patří všem spolupracovníkům a zaměstnancům a znamená mimo jiné povzbuzení a motivaci do další práce, tak abychom se stále zlepšovali a svoji pozici potvrzovali.