Jiří Šťastný: Je to vrchol a zároveň závazek | Firmaroku.cz
Příběhy úspěšných > Jiří Šťastný: Je to vrchol a zároveň závazek

Jiří Šťastný: Je to vrchol a zároveň závazek

Titul Vodafone Firma roku 2015 Ústeckého kraje získala společnost HIT OFFICE vyrábějící potřeby z papíru. Co přesně firma vyrábí a jaký má vztah ke svému okolí a svým zaměstnancům? O to s námi pohovořil jednatel společnosti Jiří Šťastný.

Čím přesně se vaše společnost zabývá?
Zabýváme se dvěma segmenty výroby. Prvním je výroba kancelářských potřeb z papíru. Jako jsou například rychlovazače, odkládací mapy, spisové mapy, spisové desky a šanony. Druhým jsou potravinářské obaly, potravinářské tácky a od letošního roku nově výroba nápojových kelímků.

Co pro vás znamená ocenění Vodafone Firma roku 2015 Ústeckého kraje?
Je to pro nás velká výhra. Na trhu se pohybujeme už od roku 1991. Jsem rád, že se nám konečně podařilo zvítězit. Je to pro nás vrcholem a zároveň závazkem do budoucna. Konečně se naše dlouhodobá strategie vyplatila.

Jakým způsobem se vaše firma stará o své zaměstnance, okolí a růst regionu?
Hlavní podporu regionu vidím v tom, že jsme dlouhodobá, stabilní firma, která přináší lidem jistotu práce. To je první a dominantní bod. Zátěž na životní prostředí snižujeme tím, že zpracováváme recyklovatelné produkty a do okolí neprodukujeme žádné škodlivé látky.Pokud mluvíme o péči o zaměstnance, na tu jsme se v minulých letech zaměřili ještě více. Zrekonstruovali jsme veškeré sociální zázemí, tak aby lidé pracovali v ještě více kulturním prostředí. Dále se snažíme podporovat zaměstnance rovnými příležitostmi a nejrůznějšími vzdělávacími programy.