Již brzy poznáme nejlepší firmy a živnostníky České republiky! | Firmaroku.cz
Tiskové zprávy > Již brzy poznáme nejlepší firmy a živnostníky České republiky!

Již brzy poznáme nejlepší firmy a živnostníky České republiky!

Jubilejní desátý ročník podnikatelských soutěží Vodafone Firma roku a Česká spořitelna Živnostník roku 2015 se blíží do finále. Již za pár dní budeme znát celkové vítěze. Jména těch nejlepších zaznějí v rámci slavnostního vyhlášení na pražském Žofíně a to ve středu 9. prosince. Předávání cen a celý galavečer budete moci sledovat živě 9. prosince od 20:00 na obrazovkách ČT 24.

V průběhu celého roku jsme společně s vámi hledali ty nejlepší firmy a živnostníky z celé republiky. Nosným bodem soutěží jsou krajská kola, která jsou prvním výrazným krokem k celkovému vítězství. V každém z regionů se konalo slavnostní vyhlášení spojené s diskusí s odborníky na nejrůznější podnikatelská témata. Soutěže nejenom že hledají ty nejlepší, ale snaží se také přispět ke zlepšení a zviditelnění prostředí, ve kterém malí a střední podnikatelé působí.

Jak u firem, tak u živnostníků vzešlo z krajských kol 14 finalistů. V kategorii firem předstoupili před finálovou porotu všichni. U živnostníků je to trochu jiné. Nejprve proběhlo SMS hlasování, ze kterého vzejde sedm postupujících. Ti předstoupili před finálovou porotu včera. A kteří to byli? Do „superfinále“ se dostali:

Jiří Paseka za Pardubický kraj

Rehana Ježková za Jihočeský kraj

Bedřich Seifert za Liberecký kraj

Ivo Stawaritsch za Olomoucký kraj

Jarmila Křížová za Jihomoravský kraj

Milan Žabčík za Zlínský kraj

Darina Ermisová za Moravskoslezský kraj

A kdo nakonec vyhrál? Na to si budeme muset počkat do 9. prosince!