Napsali o nás > Na Vysočině byly rozdány tituly Firma a Živnostník roku

Na Vysočině byly rozdány tituly Firma a Živnostník roku

9. 10. 2017, novinkyvysocina.cz

V Kraji Vysočina získala titul Firma roku 2017 společnost ALTREVA, vyrábějící pracovní oděvy. Mezi živnostníky vybojovala titul Živnostník roku 2017 Kraje Vysočina kadeřnice Helena Pudilová.

Vítězná živnostnice Helena Pudilová měla do půl roku po vybudování prvního malého kadeřnictví plno. Také vyzkoušela vést tři salony najednou, ale tam, kde nemohla sama dohlížet, to podle jejích slov nikam nevedlo.

Před dvěma lety koupila dům v centru Jihlavy a její tým se rozrostl. Současně spolupracuje s fotografy, stylistkami, masérkou a jinými přidruženými službami v oblasti wellness.

„Máme především stálou klientelu a výborné reference a to je odměna za mnoholetou práci,“ uvedla pro Novinkyvysocina.cz vítězná živnostnice. Sama je školitelkou kadeřnické chemie a dodržování technologických postupů.

Jak jsem se stal nepřítelem živnostníků

Mezi firmami odbornou porotu zaujala společnost ALTREVA, která nabízí standardní pracovní oblečení určené do různých sektorů průmyslu, zdravotnictví a služeb.

Rovněž však i ochranné certifikované oděvy, a to včetně návrhu, vývoje i případné certifikace kolekcí na míru pro zákazníky, kteří mají jasně danou korporátní identitu a chtějí se odlišit od konkurence.

(pšt, novinkyvysocina.cz, foto: Kraj Vysočina)