Podnikatelé mohou již pojedenácté poměřit síly v celorepublikovém klání | Firmaroku.cz
Tiskové zprávy > Podnikatelé mohou již pojedenácté poměřit síly v celorepublikovém klání

Podnikatelé mohou již pojedenácté poměřit síly v celorepublikovém klání

Jste inovativní, nápadití, originální, tradiční a naplňuje vás vášeň spojená s podnikáním? Pak právě vás hledáme pro nový ročník podnikatelských soutěží Vodafone Firma roku 2016 a Česká spořitelna Živnostník roku 2016. Využijte šanci, oslňte okolí a pronikněte na tuzemské a světové podnikatelské výsluní! Registrace probíhají do 15. června!

Do soutěže se mohou přihlásit malé a střední firmy působící v České republice s nejméně dvouletou účetní historií a s obratem do 1,5 miliardy korun a živnostníci, kteří jsou minimálně jeden rok vlastníky platného živnostenského listu nebo jiného oprávnění k podnikání dle právních předpisů.

Registrace probíhají zde!

Proč se přihlásit?

Zájem médií o soutěž a soutěžící zvyšuje a podporuje jejich známost a postavení na trhu

Setkání v rámci soutěží, umožňuje podnikatelům podělit se o zkušenosti a eventuálně se podělit o věci, které by se v jejich regionu daly zlepšit

Možnost získat zdarma ratingové hodnocení od Hospodářské komory, které například zvyšuje šance na získání dobrých úvěrových podmínek od bank.

Soutěžící mají možnost užívat značku finalista krajského kola - Firma/Živnostník kraje, finalista celorepublikového kola - Firma/Živnostník roku na vlastních výrobcích a službách

Ocenění získaná v prestižní soutěži zvyšují kredibilitu firmy

Úspěch přináší větší spokojenost a loajalitu zaměstnanců

Krajská vyhlášení jsou vhodným místem pro navazování obchodních kontaktů a předání či získání nových informací

Stále si nejste jisti? Pak Vás jistě přesvědčí zkušenosti z předchozích let!

„V roce 2006 jsme vyhráli soutěž Živnostník roku a to pro nás byl neuvěřitelný skok. Bylo to až neskutečné. Do té doby jsme měli takovou firmu v krabičce, ale díky téhle ceně se nám z toho podařilo vybudovat seriózní firmu. Založili jsme eseróčko, pronajali si kanceláře a přijali nové zaměstnance.“ Linda Vavříková, zakladatelka firmy Allegria a vítězka kategorie Živnostník roku 2006.

„Úspěch v soutěži přinesl reklamu a zviditelnění firmy i výrobků. Všem kdo váhají říkám, jděte do toho!“ Milan Žabčík, řezník a majitel uzenářství Poctivá Uzenina, 3. místo v kategorii Živnostník roku 2015.

„Pokud se firmě podaří uspět, je to určitě zajímavá příležitost jak být vidět. Rád bych jim dodal odvahy, neboť na průměrné a střední „pozice“ je všude nával, na ně si troufne každý a platí to snad ve všech oborech vyjma sportu. Na vrcholu ale tlačenice nebývá, protože na úspěch zde pomyslí málokdo. A tak je paradoxně často jednodušší uspět právě tam, kde se to zdá být nejobtížnější.“ Jan Sova, Workswell, výrobce termovizních systémů, pyrometrů a přístojů strojového vidění, 3. místo v kategorii Firma roku 2015.

Takže neváhejte a zaregistrujte sebe nebo někoho, kdo si podle vás zaslouží své místo na výsluní českého podnikání!

Registrace probíhají zde!

Úspěch v celorepublikovém finále vede přes vítězství v krajském kole. Soutěže jsou jedinečné právě díky tomu, že ty nejlepší podnikatele hledají ve všech čtrnácti regionech České republiky. Krajský vítěz pak v celostátním kole reprezentuje nejen sám sebe, ale celý region

HARMONOGRAM SOUTĚŽÍ

Krajská kola

14. 9. - 27. 10. 2016

Volba Živnostníka roku 2016 v SMS hlasování veřejnosti     

1. 11. - 15. 11. 2016

Volba Firmy roku 2016 - finálová porota

8. 11. 2016

Volba Živnostníka roku 2016 - finálová porota

23. 11. 2016

FINÁLE - Galavečer v Praze

Prosinec 2016