Poslední možnost přihlásit se do letošního ročníku podnikatelských soutěží se blíží! | Firmaroku.cz
Aktuality > Poslední možnost přihlásit se do letošního ročníku podnikatelských soutěží se blíží!

Poslední možnost přihlásit se do letošního ročníku podnikatelských soutěží se blíží!

Už 30. června končí registrace do 14. ročníku soutěží Vodafone Firma roku a MONETA Živnostník roku. Využijte jednu z posledních možností a prožijte úžasný podzim a třeba i slavnostní galavečer celorepublikového kola v pražském Žofíně.

Už v krajských kolech budou mít podnikatelé a živnostníci  ideální příležitost přilákat regionální klientelu. Nejlepší z každého  kraje postoupí do celorepublikového finále, a ještě více podpoří své  podnikání výrazným zájmem médií. Do podnikatelských soutěží se můžou přihlásit malé a střední  firmy působící v České republice s nejméně dvouletou účetní historií a s  obratem do 1,5 miliardy korun a živnostníci, kteří jsou minimálně jeden  rok vlastníky platného živnostenského listu nebo jiného oprávnění k  podnikání dle právních předpisů. V uplynulém ročníku se přihlásilo  celkem 5 784 podnikatelů a živnostníků.

Krajská kola budou opět neopakovatelným setkáním výjimečných podnikatelů a živnostníků. Proběhnou od 11. září do 19. října 2019.  Nejlepší z každého kraje postoupí do celorepublikového finále, v němž  bude udělena cena Vodafone Firma roku 2019 a MONETA Živnostník roku  2019. Vítězné firmy a živnostníci ze všech krajů se budou v listopadu  osobně prezentovat před odbornou porotou. Slavnostní vyhlášení proběhne v  prosinci 2019 na slavnostním galavečeru v Praze na Žofíně.

Tradičním titulárním partnerem kategorie Firma roku je společnost Vodafone 
„Ekonomický úspěch České republiky spočívá v tvrdé práci,  inovacích, vytrvalých a odvážných podnikatelích. Obdivujeme tyto klíčové  hráče české společnosti a jsme hrdí, že je můžeme podporovat naší  technologií,“ říká Jonathan Rutherford, viceprezident pro Vodafone Business a dodává: „Digitalizace  přináší přidanou hodnotu naší ekonomice, vytváří příležitosti pro mladé  pracovat vzdáleně z regionů, pomáhá firmám najít nové klienty po celém  světě a zvyšuje efektivitu při podnikání prostřednictvím automatizace,  robotiky a IoT řešení. Moderní společnosti potřebují vysokorychlostní  internetovou síť, proto usilovně pracujeme na zajištění té nejlepší  možné infrastruktury.“

Titulárním partnerem kategorie Živnostník roku je MONETA Money Bank
„Živnostníci jsou páteří české ekonomiky a my jsme šampionem ve  financování jejich potřeb. I proto jsme se počínaje letošním rokem  stali hrdým generálním partnerem renomované soutěže Živnostník roku.  Jejím prostřednictvím budeme moci nejúspěšnější živnostníky z celé České  republiky ocenit a přiblížit široké veřejnosti. Tím jim pomůžeme v  dalším růstu a stát se inspirací pro ostatní,“ říká Marek Dvořák, senior manažer divize pro živnostníky a malé firmy MONETA Money Bank.

Zájemci o účast v soutěžích se mohou do 30. června 2019 registrovat na internetových stránkách www.firmaroku.cz a www.zivnostnikroku.cz. Podnikatelské subjekty mohou být do soutěží také nominovány třeba svými známými, kolegy, zaměstnanci nebo zákazníky.