Příští týden budou známi nejlepší podnikatelé Zlínského kraje | Firmaroku.cz
Napsali o nás > Příští týden budou známi nejlepší podnikatelé Zlínského kraje

Příští týden budou známi nejlepší podnikatelé Zlínského kraje

14.10.2016 Zlínský deník str. 19 U nás doma

O nejlepších podnikatelích Zlínského kraje se rozhodne už v úterý 18. října. Deset nejúspěšnějších firem a deset nejúspěšnějších živnostníků regionu bude bojovat v soutěžích Vodafone Firma roku 2016 a Česká spořitelna Živnostník roku 2016. Odborná porota vybere vítěze ze 442 firem a živnostníků z nejrůznějších oborů. V rámci celé České republiky zaznamenaly podnikatelské soutěže velký úspěch. Přihlásilo se opět více než 6700 firem a podnikatelů.

Slavnostní vyhlášení regionálních vítězů se koná v úterý v Hotelu Baltaci (Zlín, Lešetín II/651) od 18:00.

Nejlepší firmou Zlínského kraje a později i celorepublikovým vítězem se loni stala společnost KOMA MODULAR. Nejlepším živnostníkem regionu se stal řezník a uzenář Mlian Žabčík. Vítězové krajského kola postupují do celorepublikového finále, které se koná 7. prosince v Praze na Žofíně a bude jej živě přenášet Česká televize. V rámci finálového večera bude oceněn také celorepublikový vítěz kategorie Vodafone Odpovědná Firma roku. V této kategorii jsou oceňovány firmy, které podporují společensky odpovědné aktivity a zohledňují dopady svého podnikání na životní prostředí.

V letošním ročníku nás čeká jedna významná novinka! Zbrusu nová kategorie Česká spořitelna Startup roku má za cíl podporu nových a zajímavých podnikatelských nápadů. Soutěžící společnosti by se měly vyznačovat svojí inovativností, růstem, kladným vlivem na společnost, či na sektor, ve kterém operují.

Nejlepší startupy vyhodnotí porota složená z top investorů, zástupců velkých korporací a akcelerátorů z České republiky i zahraničí.

Součástí soutěží je také anketa Absurdita roku, která upozorňuje na nesmyslná byrokratická nařízení, která podnikatelům komplikují.

Právě díky této anketě bylo v minulosti odstraněno již několik nesmyslných pravidel. A která z absurdit „zvítězila“ v anketě letos si můžete přečíst zde.

Budeme velice potěšeni, pokud přijmete naše srdečné pozvání na vyhlášení a také na následnou večeři spojenou se setkáním s nejlepšími podnikateli regionu a odborníky z nejrůznějších odvětví.

Region| Střední Morava