Společnost Epson rozdala tiskárny nejlepším firmám a živnostníkům | Firmaroku.cz
Napsali o nás > Společnost Epson rozdala tiskárny nejlepším firmám a živnostníkům

Společnost Epson rozdala tiskárny nejlepším firmám a živnostníkům

nejbusiness.cz, 9. 12. 2021
09. 12. 2021 | Firma roku

Společnost Epson se již podruhé stala partnerem podnikatelské soutěže Moneta živnostník roku a IBM Firma roku. Vyvrcholení krajských kol se letos uskutečnilo 7. prosince v prostorách pražského Žofína, na slavnostním galavečeru byli ohlášeni celkoví vítězové hlavních i doprovodných kategorií.

Firmou roku za rok 2021 se stala brněnská společnost Phonexia s.r.o., která se zabývá vývojem řečové analytiky a hlasové biometrie. Cenu za nejlepšího živnostníka za uplynulý rok získala designerka Eva Klabalová z Holešova, jež pod značkou KAVE footwear vyrábí originální tenisky z recyklovaných materiálů. Oba výherci získali mezi jinými cenami také multifunkční firemní tiskárnu Epson WorkForce Pro WF-C878RDTWF.

Zástupci společnosti Epson se kromě finálního vyhlášení zúčastnili také všech krajských kol a vítězným regionálním firmám i živnostníkům předali ceny v podobě tiskáren Epson EcoTank L6570.

Marcel Divín, Branch Office Manager za Epson CZ&SK, se rovněž zúčastnil několika krajských kol, kde osobně předával ceny vítězům: „Soutěž IBM Firma roku a MONETA Živnostník roku je skvělá příležitost k ocenění úspěšných firem a schopných živnostníků. Jsme velice rádi, že jsme opět mohli být součástí celé soutěže a odměnit výherce našimi tiskárnami.“