Startuje první ročník soutěže Startup roku! Cílí na mladé firmy, které se nebojí experimentovat | Firmaroku.cz
Aktuality > Startuje první ročník soutěže Startup roku! Cílí na mladé firmy, které se nebojí experimentovat

Startuje první ročník soutěže Startup roku! Cílí na mladé firmy, které se nebojí experimentovat

Vodafone Firma roku a Česká spořitelna Živnostník roku jsou již dlouhodobě stálicemi české byznys sféry, avšak nyní se do rodiny podnikatelských soutěží přidává nový člen. Startup roku přináší zcela nový pohled na české podnikání. Inovace, mládí a svěží vítr do plachet tuzemského byznysu. Tak by se dal charakterizovat nový projekt, který startuje právě dnes!
01. 07. 2016 | Startup roku Firma roku

Startup roku je celorepubliková soutěž, která má za cíl podporu nových a inovativních nápadů. Soutěže se mohou zúčastnit firmy, které jsou právnickými osobami nebo fyzické osoby s platným živnostenským oprávněním s maximálně 3letou historií podnikání. Tyto společnosti by se měly vyznačovat svojí inovativností, růstem, kladným vlivem na společnost, či na sektor, ve kterém operují. Soutěž oslovuje a hodnotí úspěšné startupy. To znamená společnosti, které mají kladný výsledek po finančně operativní stránce nebo zajímavý růst a také zajímavý příběh zakladatelů a společnosti samotné. Nejlepší startupy vyhodnotí porota složená z top investorů, zástupců velkých korporací a akcelerátorů z České republiky i zahraničí. Na vítěze čekají kromě finanční odměny od partnera projektu, České spořitelny, také další lákavé ceny v podobě dlouhodobé spolupráce a mediálního zájmu, který se zároveň týká nejen vítěze, ale všech firem z finálové desítky.

Počínaje dneškem se mohou do soutěže přihlásit mladé firmy a podnikatelé, kteří vyplní vstupní formulář přihlášky a splňují kvalifikační kritéria pro účast v soutěži. Konec registrací je stanoven na 30. října letošního roku. Vítěze určí celostátní porota, která zasedne 15. listopadu.Vítěz bude vyhlášen 7. prosince 2016 v Praze na Žofíně v rámci slavnostního vyhlášení výsledků soutěží Vodafone Firma roku a Česká spořitelna Živnostník roku. Všechny informace k přihláškám a k průběhu soutěže naleznete na www.firmaroku.cz/startuproku.

Hlavním partnerem kategorie Startup roku je Česká spořitelna a odborným garantem je akcelerátor StartupYard.