Titul Živnostník roku a Živnostník Srdcař putuje na Chebsko. Cenu získal výtvarník Mirek Vostrý | Firmaroku.cz
Napsali o nás > Titul Živnostník roku a Živnostník Srdcař putuje na Chebsko. Cenu získal výtvarník Mirek Vostrý

Titul Živnostník roku a Živnostník Srdcař putuje na Chebsko. Cenu získal výtvarník Mirek Vostrý

10. 9. 2020, zivechebsko.cz

Titul Moneta Živnostník roku 2020 a Živnostník Srdcař Karlovarského kraje putuje na Chebsko. Oceněným je výtvarník, ilustrátor a organizátor nejveselejšího festivalu, který se každoročně koná ve Františkových Lázních Mirek Vostrý.

Cena Moneta Živnostník roku 2020 a Živnostník Srdcař byla předána ve čtvrtek 10. září v karlovarském hotelu Imperiál. „Ocenění jsem nečekal a tak když jsem získal cenu Srdcař, v další jsem nedoufal. Proto když ohlásili moje jméno jako absolutního vítěze, byl jsem velmi překvapen,“ uvedl Mirek Vostrý.

„Jeho činnost je v dnešní době velmi chvályhodná. Věnuje se práci pro děti a rozvíjí v dnešní počítačové době jejich schopnosti. Motivuje děti a mládež vzít do ruky časopis a nebrat všechny informace ze sociálních sítí. Snaží se, aby děti zase začaly číst a vzaly knihu do ruky,“ zhodnotila porotkyně Vladimíra Macháčková z Moneta Money Bank.

Soutěž patří svým všeoborovým a regionálním zásahem k největším podnikatelským kláním v zemi. V hodnocení dosahujeme maximální objektivity a vytváříme zcela ojedinělé vzájemné porovnání účastníků v jednotlivých krajích i za celou Českou republiku.