Velké finále na Žofíně se blíží | Firmaroku.cz
Aktuality > Velké finále na Žofíně se blíží

Velké finále na Žofíně se blíží

Vyvrcholení 16. ročníku podnikatelských soutěží se letos uskuteční 7. prosince. Na slavnostním galavečeru se dozvíme vítěze MONETA Živnostník roku, IBM Firma roku i doprovodných kategorií.

Letos se do podnikatelských soutěží registrovalo na dva a půl tisíce firem a živnostníků. Finálové poroty, na nichž se představili ti nejlepší ze všech krajů České republiky, byly plné neuvěřitelných podnikatelských příběhů. Na bedně by si zasloužilo stanout více z nich, ale stupně vítězů jsou jen pro tři nejlepší z každé kategorie. Jak to dopadlo, to se dozvíme už brzy!

V předchozích letech se na nejvyšší příčku podařilo vyšplhat například dnes světovému výrobci nemocničních a pečovatelských lůžek Linet, softwarové společnosti Avast nebo výrobci vesmírných technologií Frentech Aerospace. Z živnostníků dnes už asi každý zná Lindu Vavříkovou a její Firmu na zážitky Allegria nebo farmáře Kamila Kubláka.

IBM Firma roku a MONETA Živnostník roku oceňují úspěšné firmy a schopné živnostníky. Zapojit se může v podstatě každý. Je to snadná cesta, jak ukázat svůj potenciál a propagovat vlastní podnikání. Největší podnikatelské klání v České republice dlouhodobě propaguje malé a střední podnikání všech druhů a ve všech regionech.

Ve Velkém sále na Žofíně budou vyhlášeny také kategorie MONETA Živnostník roku Srdcař a České podnikatelské stříbro.

Galavečerem provede moderátor Jan Pokorný, vystoupí Bára Basiková. Slavnostní předávání cen proběhne za přítomnosti kamer České televize. Záznam z předávání bude odvysílán 17. prosince na ČT2.

Bezpečnostní a hygienická pravidla na akci se řídí aktuálně platnými pravidly stanovenými Ministerstvem zdravotnictví ČR, která najdete ZDE. V tuto chvíli platí vstup pro očkované, nebo rozočkované s platným PCR testem, nebo po předložení lékařského potvrzení o prodělání covid-19 v posledních 180 dnech.

Pozvaní hosté mohou svoji účast včetně doprovodu potvrdit on-line ZDE.