Vrchol letošních podnikatelských soutěží je před námi! | Firmaroku.cz
Aktuality > Vrchol letošních podnikatelských soutěží je před námi!

Vrchol letošních podnikatelských soutěží je před námi!

Ve čtvrtek 12. prosince se v pražském Žofíně uskuteční galavečer, na němž se dozvíme výsledky celorepublikového finále jak v kategorii Vodafone Firma roku 2019, MONETA Živnostník roku 2019, tak i v doprovodných kategoriích.

Letos se do podnikatelských soutěží registrovalo celkově více než 5 500 firem a živnostníků. Krajská kola byla přehlídkou zajímavých příběhů a ukázkou podnikatelské píle a nadšení. Celorepublikové finálové poroty byly doslova přecpané skvělými firmami i živnostníky, kteří by si zasloužili umístění na stupních vítězů. Komu se to skutečně podaří se dozvíme již brzy. Česká televize bude záznam ze Žofína vysílat 20. prosince na ČT2.

V předchozích letech se na nejvyšší příčku podařilo vyšplhat například dnes světovému výrobci nemocničních a pečovatelských lůžek Linet, softwarové společnosti Avast nebo výrobci vesmírných technologií Frentech Aerospace. Z živnostníků dnes už asi každý zná Lindu Vavříkovou a její Firmu na zážitky Allegria nebo Angel Wings Rehany Ježkové vyrábějící oblečení a doplňky pro nošení dětí na těle.

Vodafone Firma roku a MONETA Živnostník roku oceňují úspěch a schopné lidi. Zapojit se může v podstatě každý živnostník a skoro všechny u nás podnikající firmy. Je to jednoduchá cesta, jak ukázat svůj potenciál a propagovat vlastní podnikání. Největší podnikatelské klání v České republice dlouhodobě propaguje malé a střední podnikání všech druhů a ve všech regionech.

Vyhlášeny budou také kategorie Vodafone Odpovědná firma roku a České podnikatelské stříbro.