Napsali o nás > Živnostníkem roku je v Praze projektant Martin Perlík

Živnostníkem roku je v Praze projektant Martin Perlík

27.10.2016 prazsky.denik.cz str. 00 Podnikání

Praha - Vítězným živnostníkem hlavního města Prahy byl zvolen projektant a konzultant rekonstrukcí Martin Perlík. Mezi firmami titul získala společnost CeWe Color, která podniká v oboru fotoslužeb. Ve čtvrtek to oznámili pořadatelé soutěže. Vítězové 11. ročníku soutěží Vodafone Firma roku 2014 a Česká spořitelna Živnostník roku 2016 postupují do celorepublikového finále, kde budou reprezentovat Prahu. Odborná porota vybrala regionální vítěze z 594 firem a živnostníků z nejrůznějších oborů.

"„Odlišuji se specializací čistě na rekonstrukce a osvětovou činností pro laickou veřejnost v této oblasti. Hlavní novinkou posledního roku je unikátní seminář ´Nebojte se rekonstrukce domu´, kde vysvětluji účastníkům na příkladech skutečně realizovaných staveb, co je při rekonstrukci čeká," uvedl Perlík. Samostatně podniká od roku 2003.

Cenu dostali i živnostníci z oblasti medicíny

Druhé místo mezi živnostníky získala Eva Plzáková, která vyrábí sportovní oblečení. Třetí místo získala Erika Merjavá, která podniká v oblasti umění a dramatické a divadelní práce.

V případě firem druhé místo získala klinika estetické medicíny Petra Clinic a třetí místo společnost CLEVER MINDS, která se věnuje vývoji a výrobě papírových výrobků.

Firma získala i titul odpovědná firma

Vítězná firma CeWe Color získala také titul Vodafone Odpovědná firma roku 2016. Cenu uděluje společnost Vodafone Czech Republic ve spolupráci s Nadací Vodafone.

Čtěte také: Češi využili předsváteční den k předzásobení před uzavřením obchodů v pátek"

URL| http://prazsky.denik.cz/podnikani/zivnostnikem-rok...