Už 8. prosince se na pražském Žofíně setkají krajští finalisté podnikatelských soutěží IBM Firma roku a MONETA Živnostník roku, aby se dozvěděli, kdo se stane celorepublikovým vítězem.

Galavečer není samozřejmě určen jen jim, ale také partnerům, zástupcům všech odborných komor, cechů a podnikatelských sdružení, které se na podnikatelských soutěžích celý rok podílely. A bude u toho jako mediální partner i České televize, která odvysílá záznam slavnostního oceňování těch nejlepších z nejlepších 16. prosince. Večerem provede Jan Pokorný, vystoupí zpěvačka Marta Jandová.

Soutěže IBM Firma roku a MONETA Živnostník roku oceňují již 17. rokem úspěšné firmy a schopné živnostníky. Zapojit se může v podstatě každý. Je to snadná cesta, jak ukázat svůj potenciál a propagovat vlastní podnikání. Největší podnikatelské klání v České republice dlouhodobě propaguje malé a střední podnikání všech druhů a ve všech regionech.

Ve Velkém sále na Žofíně budou vyhlášeny také vítězové doprovodných kategorií MONETA Živnostník roku Srdcař a České stříbro.