Příběhy úspěšných | Firmaroku.cz

Příběhy úspěšných

Helena Krutská: Všichni čekáme, co přinese podzim

V loňském roce prezentovala společnost EcoGlass v celorepublikovém finále Firmy roku. A úspěšně! V konkurenci těch nejlepších ze všech krajů České republiky obsadil jablonecký výrobce lisovaného skla krásnou stříbrnou příčku...
08. 08. 2022 | Firma roku

Marcel Divín: V udržitelnosti můžeme najít právě tak žádané přímé finanční úspory

Branch Office Manager CZSK společnosti Epson Europe B.V. nám pověděl, co pro společnost Epson znamená udržitelnost a jak konkrétně na ni v rámci svých produktů myslí.

V České republice se nabízí jedinečná příležitost proměňovat stávající prostředí městské mobility

Traian Urban, Director Innovation Hub East EIT Urban Mobility, nám v krátkém rozhovoru popsal, čemu všemu se iniciativa věnuje.
20. 06. 2022 | Živnostník Firma roku

Jaroslav Mašek: Ukazujeme, jak se dá podnikat nejen úspěšně, ale také poctivě

Hospodářské noviny jsou dlouholetým vyhlašovatelem podnikatelských soutěží Firma roku a Živnostník roku. Jejich šéfredaktor nám pověděl něco ze svého pohledu na podnikatelské prostředí u nás...

Martin Borovka: Lidé jsou naším největším bohatstvím

S předsedou představenstva a generálním ředitelem EUROVIA CS jsme si povídali o stavu stavebního oboru u nás, otázkách udržitelnosti, plánech do budoucna i zajímavých stavbách.

Jan Semrád: Naše zákaznická báze vzrostla v řádech desítek procent

Jednatel společnosti Varistar, která nabízí unikátní informační technologie pro oblast zemědělství, se vloni stala Firmou roku Středočeského kraje. Jak se jí vede a co je nového letos?
02. 06. 2022 | Firma roku