Příběhy úspěšných | Firmaroku.cz

Příběhy úspěšných

Češi mají techniku v genech

O oboru, který má nejen velkou budoucnost, ale i současnost, jsme si povídali s Tomášem Vránkem, zakladatelem společnosti ICE Industrial Services, která se stala IBM Firmou roku 2022 Hlavního města Prahy.
04. 11. 2022 | Firma roku

Vařím více očima než chuťovými pohárky

Linda Bezusová Kamarádová, MONETA Živnostník roku 2022 Hlavního města Prahy, má už za svou práci řadu ocenění, a to i evropských. Pojďme se s ní podívat do světa špičkových domácích marmelád.
04. 11. 2022 | Živnostník roku

Spousta zákazníků si umí najít cestu za kvalitní potravinou

Zemědělství nemá zrovna na růžích ustláno. Přesto u nás existují schopné a inovativní firmy, které se snaží jeho úroveň i obraz ve společnosti dostat na odpovídající úroveň. Bezezbytku se to daří zemědělské firmě AGRA Řisuty, která se může pyšnit titulem IBM Firma roku 2022 Středočeského kraje. Více už její agronom Vítězslav Krček.
02. 11. 2022 | Firma roku

Všechno vzniklo mezi kojením, přebalováním a přerostlou levandulí

Martina Koníčková, MONETA Živnostník roku 2022 Středočeského kraje, je krásným příkladem toho, jak se při mateřské a rodičovské dovolené dá rozjet smysluplné a fungující podnikání. Pojďme na rozhovor...
02. 11. 2022 | Živnostník roku

Děláme takovou pionýrskou práci

Zabývat se vývojem a výzkumem v medicínské oblasti, to není žádná legrace. O to více těší, že se to na špičkové úrovni daří i u nás. Více už Iveta Schmiedová, ředitelka společnosti Biohealing, IBM Firma roku 2022 Moravskoslezského kraje.
27. 10. 2022 | Firma roku

Inspiruji se celosvětovým folklórem

Karla Michalíková, MONETA Živnostník roku 2022 Moravskoslezského kraje, má práce nad hlavu. A přesto, že moderuje v rádiu, zpívá a stará se o tři děti, pracovně jí k srdci nejvíce přirostlo vyšívání folklórních motivů...
27. 10. 2022 | Živnostník roku