Celostátní výsledky soutěží

Archiv

Krajští vítězové 2017

Vodafone Firma roku 2017 Hlavního města Prahy

1. místo FYZIOklinika fyzioterapie s.r.o.

2. místo Green Lions a.s.

3. místo DuoVize s.r.o.

Odpovědná firma roku Hlavního města Prahy 2017 DuoVize s.r.o.

Česká spořitelna Živnostník roku 2017 Hlavního města Prahy

1. místo Viktor Hrdina

2. místo Miroslav Vybulka

3. místo Helena Nehasilová

Vodafone Firma roku 2017 Středočeského kraje

1. místo Hönigsberg & Düvel Datentechnik Czech s.r.o.

2. místo Colognia press, a.s.

3. místo CFH Group, a.s.

Odpovědná firma roku Středočeského kraje 2017 Colognia press, a.s.

Česká spořitelna Živnostník roku 2017 Středočeského kraje

1. místo Lenka Peremská

2. místo Marcela Soukupová 

3. místo Jiří Rücker

Vodafone Firma roku 2017 Moravskoslezského kraje

1. místo BREBECK Composite s.r.o.

2. místo HEDVIGA GROUP, a.s.

3. místo EUdomy Morava s.r.o.

Odpovědná firma roku Moravskoslezského kraje 2017 HAVLÍK OPAL s.r.o. 

Česká spořitelna Živnostník roku 2017 Moravskoslezského kraje

1. místo Jan Křivonožka

2. místo Martin Kříž

3. místo Lenka Branžovská

Vodafone Firma roku 2017 Zlínského kraje

1. místo Ray Service, a.s.

2. místo Retigo, s.r.o.

3. místo Austin Detonator s.r.o.

Odpovědná firma roku Zlínského kraje 2017 Sběrné suroviny UH, s. r. o. 

Česká spořitelna Živnostník roku 2017 Zlínského kraje

1. místo Josef Fryzelka

2. místo Etienne Vandame

3. místo Jaromír Kolárik

Vodafone Firma roku 2017 Olomouckého kraje

1. místo CIDEM Hranice, a.s.

2. místo Senior Flexonics Czech s r.o.

3. místo CONSTRUSOFT s.r.o.

Odpovědná firma roku Olomouckého kraje 2017 CIDEM Hranice, a.s.

Česká spořitelna Živnostník roku 2017 Olomouckého kraje

1. místo Blanka Poštulková

2. místo Dagmar Ponechalová

3. místo Aleš Valnoha

Vodafone Firma roku 2017 Kraje Vysočina

1. místo ALTREVA spol. s r.o.

2. místo První brněnská strojírna Velká Bíteš, a.s.

3. místo IKbike s.r.o. 

Odpovědná firma roku Kraje Vysočina 2017 První brněnská strojírna Velká Bíteš, a.s.

Česká spořitelna Živnostník roku 2017 Kraje Vysočina

1. místo Helena Pudilová 

2. místo Hana Pacalová 

3. místo Eva Stoklásková Hegerová

Vodafone Firma roku 2017 Jihočeského kraje

1. místo Unuodesign s.r.o. 

2. místo Kámen a písek, spol. s r.o.

3. místo EFAFLEX-CZ s.r.o.

Odpovědná firma roku Jihočeského kraje 2017 EFAFLEX-CZ s.r.o.

Česká spořitelna Živnostník roku 2017 Jihočeského kraje

1. místo Věra Vávrová 

2. místo Libor Pražan

3. místo Blanka Musílková

Vodafone Firma roku 2017 Jihomoravského kraje

1. místo Frentech Aerospace s.r.o.

2. místo GUMEX, spol. s r.o.

3. místo 2G-spol. s r.o.

Odpovědná firma roku Jihomoravského kraje 2017 Advantage Consulting, s.r.o.

Česká spořitelna Živnostník roku 2017 Jihomoravského kraje

1. místo Lenka Břoušková

2. místo Jan Kaňovský

3. místo Hana Bačíková

Vodafone Firma roku 2017 Plzeňského kraje

1. místo RAPETO, a.s.

2. místo IMONT spol. s r.o.

3. místo DOMO–ELEKTRO s.r.o.

Odpovědná firma roku Plzeňského kraje 2017 RAPETO, a.s.

Česká spořitelna Živnostník roku 2017 Plzeňského kraje

1. místo Jiří Procháska

2. místo Alena Kyrálová

3. místo Šárka Škodová

Vodafone Firma roku 2017 Karlovarského kraje

1. místo Serafin-byliny s.r.o.

2. místo FONS, spol. s r.o.

3. místo REALISTIC, a.s.

Odpovědná firma roku Karlovarského kraje 2017 SKF Lubrication Systems CZ, s.r.o.

Česká spořitelna Živnostník roku 2017 Karlovarského kraje

1. místo Ludmila Jílková

2. místo Ivo Rudolf

3. místo Jan Blažek

Vodafone Firma roku 2017 Ústeckého kraje

1. místo Huber DC s.r.o.

2. místo KOVOSREAL s.r.o.

3. místo CS-Beton, s.r.o. 

Odpovědná firma roku Ústeckého kraje 2017 CS-Beton, s.r.o.

Česká spořitelna Živnostník roku 2017 Ústeckého kraje

1. místo Hana Komárová

2. místo Janka Kovandová

3. místo Ladislav Hruška

Vodafone Firma roku 2017 Libereckého kraje

1. místo SINGING ROCK s.r.o.

2. místo Fatyna, s.r.o.

3. místo Black Mountain s. r. o.

Odpovědná firma roku Libereckého kraje 2017 SINGING ROCK s.r.o.

Česká spořitelna Živnostník roku 2017 Libereckého kraje

1. místo Jiří Pačinek

2. místo Jan Kakos

3. místo Anna Ondřejíková

Vodafone Firma roku 2017 Pardubického kraje

1. místo ERA a.s.

2. místo eBRÁNA s.r.o.

3. místo SEED SERVICE s.r.o.

Odpovědná firma roku Pardubického kraje 2017 eBRÁNA s.r.o.

Česká spořitelna Živnostník roku 2017 Pardubického kraje

1. místo Jaroslav Vozáb

2. místo Lenka Hajzlová

3. místo Zdeněk Bukáček

Vodafone Firma roku 2017 Královéhradeckého kraje

1. místo H V H spol. s r.o.

2. místo Lumco spol. s r.o.

3. místo Penda s.r.o.

Odpovědná firma roku Královéhradeckého kraje 2017 Technistone,a.s.

Česká spořitelna Živnostník roku 2017 Královéhradeckého kraje

1. místo Radka Luňáková

2. místo Pavel Hajn

3. místo Michaela Šimková

Krajští finalisté 2017

Krajští finalisté Vodafone Firma roku Hlavního města Prahy 2017

DEFT design s.r.o.

DuoVize s.r.o.

Eveline Cosmetics s.r.o.

FERRAM STROJÍRNA, s.r.o.

Fox Hunter s.r.o.

FYZIOklinika fyzioterapie s.r.o.

Green Lions a.s.

Helveti s.r.o.

PERFORMIA, spol. s r.o.

SECURITY CENTRUM s.r.o.

Krajští finalisté Česká spořitelna Živnostník roku Hlavního města Prahy 2017 

Viktor Hrdina

Vladimír Korda

Barbora Králová

Josef Myslivec

Helena Nehasilová

Petr Nosek

Carlos Ferrer Peňaranda

Eva Plzáková

Jan Vedra

Miroslav Vybulka

Krajští finalisté Vodafone Firma roku Jihočeského kraje 2017 

Aleš CZ, spol. s r.o.

BOMA Milevsko s.r.o.

BT Logistic s.r.o.

CD Paliva s.r.o.

EFAFLEX - CZ s.r.o.

Frivent CZ s.r.o.

HD SERVIS s.r.o.

KÁMEN A PÍSEK spol. s.r.o.

KV2 Audio International spol. s r.o.

unuodesign s.r.o.

Krajští finalisté Česká spořitelna Živnostník roku Jihočeského kraje 2017

Jan Boháč

Lukáš Čeněk

Josef Handrejch

Dagmar Marková

Blanka Musílková

Miroslav Novotný

Anna Pavlišová

Libor Pražan

František Šmejkal

Věra Vávrová

Krajští finalisté Vodafone Firma roku Jihomoravského kraje 2017 

2G-spol. s r.o. -Přikrývky a polštáře

ACCONTES s.r.o.

Advantage Consulting, s.r.o.

Alba precision, spol. s r.o.

CDC Data s.r.o.

ČISTĚ CZ s.r.o.

Frentech Aerospace s.r.o.

GUMEX, spol. s r.o.

Investiční aukce s.r.o.

VITOM Správa s.r.o.

Krajští finalisté Česká spořitelna Živnostník roku Jihomoravského kraje 2017 

Hana Bačíková

Lenka Břoušková

Jan Kaňovský

Jan Kratochvíl

Andrea Obručová Čuperová

Ondřej Pasch

Gabriela Pokorná

Eva Polášková

Tomáš Strouhal

Libor Teplý

Krajští finalisté Vodafone Firma roku Karlovarského kraje 2017

 ARTIFEX INSTANT, s.r.o.

FONS, spol. s r.o.

Kavárna U muzea, s.r.o.

Kynšperský pivovar s.r.o.

Luxlighting, s.r.o.

Modul-LEG s.r.o.

REALISTIC, a.s.

Serafin-byliny s.r.o.

SKF Lubrication Systems CZ, s.r.o.

Služby města Březová, s.r.o.

Krajští finalisté Česká spořitelna Živnostník roku Karlovarského kraje 2017

Lenka Bierová

Jan Blažek

Daniel Jaša

Ludmila Jílková

Milena Nováková

Martin Přibík

Ivo Rudolf

Miroslav Širš

Jitka Tomanová

Pavel Varmus

Krajští finalisté Vodafone Firma roku Kraje Vysočina 2017

ALFEKO s.r.o.

ALSENTA s.r.o.

ALTREVA spol. s r.o.

HOMILIA, s.r.o.

HRANIPEX Czech Republic k.s.

ICOM transport a.s.

IKbike s.r.o.

MODYNAS, s.r.o.

OBALY VYSOČINA s.r.o.

První brněnská strojírna Velká Bíteš, a.s.

Krajští finalisté Česká spořitelna Živnostník roku kraje Vysočina 2017 

Hynek Jurman

Jan Křivohlavý

Jana Laštovičková Grygarová

Hana Pacalová

František Pech

Helena Pudilová

Eva Stoklásková Hegerová

Břetislav Sucharda

Aleš Toman

Jana Vopálková

Krajští finalisté Vodafone Firma roku Královéhradeckého kraje 2017

AXIS a.s.

DÍTĚ SPEDITION s.r.o.

Fa RENE a.s.

GASTRO - ZOO s.r.o.

H V H spol. s r.o.

HANSEC s.r.o.

INEX SPEDITION s.r.o.

Lumco spol.s r.o.

PENDA s.r.o.

Technistone, a. s.

Krajští finalisté Česká spořitelna Živnostník roku Královéhradeckého kraje 2017

Josef Bláha

Pavel Hajn

Lubomír Hoška

Oldřich Karlíček

Helena Kasalová

Radka Luňáková

Gabriela Pelová

Michaela Šimková

Kateřina Víznerová

Miroslav Vobořil

Krajští finalisté Vodafone Firma roku Libereckého kraje 2017

Axonite CZ s.r.o.

B P R-Bohemia Public Relation s.r.o.

Black Mountain s. r. o.

DENIMAR TAILORING s.r.o.

DIKÉ ZAHRADY s.r.o.

ETEC.CZ s.r.o.

FATYNA s.r.o.

Megatech Industries Jablonec s.r.o.

RaV CZ s.r.o.

SINGING ROCK s.r.o.

Krajští finalisté Česká spořitelna Živnostník roku Libereckého kraje 2017

Jan Cidrych

Jana Hübnerová

Jan Kakos

Hana Kubiasová

Karel Kruliš

Aleš Křišťan

Anna Ondřejíková

Jiří Pačinek

Bohumil Palounek

Roman Preissler

Krajští finalisté Vodafone Firma roku Moravskoslezkého kraje 2017

APOLMONT, s.r.o.

B2B Partner s.r.o.

BREBECK Composite s.r.o.

ČSAD Havířov a.s.

D A S spol. s r.o.

DCK Rekrea Ostrava s.r.o.

DOXA team s.r.o.

EUdomy Morava s.r.o.

HAVLÍK OPAL spol. s r.o.

HEDVIGA GROUP, a.s.

Krajští finalisté Česká spořitelna Živnostník roku Moravskoslezského kraje 2017

Lenka Branžovská

Jaroslava Fojtíková

Kateřina Helisová

Ladislav Hezký

Dagmar Hricová

Jan Křivonožka

Martin Kříž

Aleš Rylko

Aleš Ulman

Bedřich Vosol

Krajští finalisté Vodafone Firma roku Olomouckého kraje 2017

CIDEM Hranice, a.s.

CONSTRUSOFT s.r.o.

FORTEX-AGS, a.s.

Futures Contproduct, s.r.o.

FUTURPOL, s.r.o.

GALVA s.r.o.

HANAGRAIN J.T.J. s.r.o.

Hotel Dlouhé Stráně, s.r.o.

OLTIS Group a.s.

Senior Flexonics Czech s.r.o.

Krajští finalisté Česká spořitelna Živnostník roku Olomouckého kraje 2017

Martin Gajdoštín

Hana Havlíčková

Adrián Pasierb

Renata Petrželová

Zdeněk Polách

Dagmar Ponechalová

Blanka Poštulková

Vladimír Růžička

Michal Trendl

Aleš Valnoha

Krajští finalisté Vodafone Firma roku Pardubického kraje 2017

ACE Trade, s.r.o.

Dispečink hromadné dopravy, s.r.o.
Duoweb s.r.o.

eBRÁNA s.r.o.

ERA a.s.

Hotel Zlatá Hvězda, s.r.o.

LABETA, a.s.

Multitrans CZ s.r.o.

Poličské strojírny a.s.

SEED SERVICE s.r.o.

Krajští finalisté Česká spořitelna Živnostník roku Pardubického kraje 2017

Zdeněk Bukáček

Marie Černilová

Lenka Hajzlová

Jiří Hněvsa

Jan Grégr

Martin Kyncl

Hana Ondřejová

Jitka Píchová

Jaroslav Vozáb

Michal Vrabec

Krajští finalisté Vodafone Firma roku Plzeňského kraje 2017

AB Bělohlávek s.r.o.

Advokátní kancelář CINK a partneři, s.r.o.

DOMO - ELEKTRO s.r.o.

ECoGas Technology, s.r.o.

ESSPE s.r.o.

GTW BEARINGS s.r.o.

IMONT spol. s r.o.

POKLOPSYSTEM s.r.o.

RAPETO a.s.

SOMAX TECH spol. s r.o.

Krajští finalisté Česká spořitelna Živnostník roku Plzeňského kraje 2017 

Petr Herbolt

Oleg Janda

Martina Korejčková

Alena Kyrálová

Lubomír Pokorný

Jiří Procháska

Michaela Schovánková

Jana Sikytová

Šárka Škodová

Petr Witz

Krajští finalisté Vodafone Firma roku Středočeského kraje 2017

CFH Group, a.s.

Colognia press, a.s.

CYMEDICA, s.r.o.

DP Development Group a.s.

GERLACH spol. s r.o.

Golgot, s.r.o.

Hönigsberg & Düvel Datentechnik Czech s.r.o.

Metyzol,s.r.o.

S.O.S. OKNA s.r.o.

Toplac s.r.o.

Krajští finalisté Česká spořitelna Živnostník roku Středočeského kraje 2017 

Lucie Bártová

Josef Čermák

Martin Kalaš

Miroslav Melecha

Lenka Peremská

Jiří Rücker

Aleš Růžička

Marcela Soukupová

Marta Šťastná

Přemysl Tichý

Krajští finalisté Vodafone Firma roku Ústeckého kraje 2017

A D H s. r. o

ARMEX ENERGY, a.s.

B.K.syn centrum s.r.o.

Claim system s.r.o.

CS-BETON s.r.o.

CZECHBOLT s.r.o.

Euscher s.r.o.

Huber DC s.r.o.

KOVOSREAL s.r.o.

TFP Interiér s.r.o.

Krajští finalisté Česká spořitelna Živnostník roku Ústeckého kraje 2017 

Michal Cuc

Jaroslav Červík

Nadezhda Gellmundova

Ladislav Hruška

Hana Komárová

Janka Kovandová

Miroslava Kuchařová

František Mrázek

Jaroslava Rauerová

Petr Suchomel

Krajští finalisté Vodafone Firma roku Zlínského kraje 2017

Austin Detonator s.r.o.

Czech Wool company s.r.o.

KS-program, spol. s.r.o

P & L, s.r.o.

Ray Service, a.s.

Retigo, s.r.o.

RIM CZ s.r.o.

Sběrné suroviny UH, s. r. o.

SERVIS CLIMAX a.s.

Z STUDIO, spol. s r.o.

Krajští finalisté Česká spořitelna Živnostník roku Zlínského kraje 2017 

Petr Cáb

Josef Fryzelka

Jaromír Kolárik

Zuzana Kubíčková

Libor Macek

Roman Mahďák

Nela Mechlová

Andrea Němečková

Etienne Vandame

Daniel Volařík

​Celostátní výsledky soutěží

Vodafone Firma roku 2016

HOKAMI CZ, s.r.o.

Česká spořitelna Živnostník roku 2016

David Lomos

Vodafone Odpovědná firma roku 2016

Koyo Bearings Česká republika, s.r.o.

Krajští vítězové 2016

Vodafone Firma roku 2016 Libereckého kraje

1. místo HOKAMI CZ, s.r.o.

2. místo Doska Česká Lípa, s.r.o.

3. místo Jizerská porcelánka, s.r.o.

Vodafone Odpovědná firma roku Libereckého kraje 2016 Doska Česká Lípa, s.r.o.

Česká spořitelna Živnostník roku 2016 Libereckého kraje

1. místo Jana Havrdová

2. místo Jan Hradecký

3. místo Anna Ondřejíková

Vodafone Firma roku 2016 Ústeckého kraje

1. místo HENNLICH s.r.o.

2. místo DH Fyzioterapie, s.r.o.

3. místo Fluokov, s.r.o.

Vodafone Odpovědná firma roku Ústeckého kraje 2016 HENNLICH s.r.o.

Česká spořitelna Živnostník roku 2016 Ústeckého kraje

1. místo Tomáš Kalný

2. místo Miroslava Kuchařová

3. místo Jan Tylle

Vodafone Firma roku 2016 Královéhradeckého kraje

1. místo FABIO PRODUKT spol. s r.o.

2. místo Penda s.r.o.

3. místo Dyntar, s.r.o.

Vodafone Odpovědná firma roku Královéhradeckého kraje 2016 T-MAPY spol. s r.o.

Česká spořitelna Živnostník roku 2016 Královéhradeckého kraje

1. místo Lucie Ernestová

2. místo Barbora Jahodová

3. místo Dita Hofrichterová

Vodafone Firma roku 2016 Pardubického kraje

1. místo fortell s.r.o.

2. místo THERMO INDUSTRY, a.s.

3. místo LABETA, a.s.

Vodafone Odpovědná firma roku Pardubického kraje 2016 ERGOTEP, družstvo invalidů

Česká spořitelna Živnostník roku 2016 Pardubického kraje

1. místo Hana Matějková

2. místo Marek Čáslavský

3. místo Pavel Hrubý

Vodafone Firma roku 2016 Karlovarského kraje

1. místo Lékárníci s.r.o.

2. místo Auto Kakras, s.r.o.

3. místo Cukrárna Ondra, s.r.o.

Vodafone Odpovědná firma roku Karlovarského kraje 2016 Chodovské technologicko-ekologické služby s.r.o.

Česká spořitelna Živnostník roku 2016 Karlovarského kraje

1. místo Petr Rácz

2. místo David Nushart

3. místo Jaroslava Lasáková

Vodafone Firma roku 2016 Plzeňského kraje

1. místo KUFI INT, s.r.o.

2. místo Replast produkt, spol. s r.o.

3. místo LC Tools, s.r.o.

Vodafone Odpovědná firma roku Plzeňského kraje 2016 Replast produkt, spol. s r.o.

Česká spořitelna Živnostník roku 2016 Plzeňského kraje

1. místo Pavel Štáhlich

2. místo Helena Štefánková

3. místo Lukáš Janko

Vodafone Firma roku 2016 Jihočeského kraje

1. místo Kovostroj Bohemia, s.r.o.

2. místo DITA výrobní družstvo invalidů

3. místo Kámen a písek, spol. s r.o.

Vodafone Odpovědná firma roku Jihočeského kraje 2016 DITA výrobní družstvo invalidů

Česká spořitelna Živnostník roku 2016 Jihočeského kraje

1. místo Martin Křivánek

2. místo Martin Hájek

3. místo Marcela Bastiánová

Vodafone Firma roku 2016 Kraje Vysočina

1. místo MHA, s.r.o.

2. místo Vývoj, oděvní družstvo v Třešti 

3. místo HSE, spol. s r.o.

Vodafone Odpovědná firma roku Kraje Vysočina 2016 MHA, s.r.o.

Česká spořitelna Živnostník roku 2016 Kraje Vysočina

1. místo Bedřich Hloch

2. místo František Mikulík

3. místo Jana Grygarová Laštovičková

Vodafone Firma roku 2016 Jihomoravského kraje

1. místo Strojírna Oslavany, spol. s r.o.

2. místo ZLOMEK s.r.o.

3. místo Foreigners, s.r.o.

Vodafone Odpovědná firma roku Jihomoravského kraje 2016 Strojírna Oslavany, spol. s r.o.

Česká spořitelna Živnostník roku 2016 Jihomoravského kraje

1. místo Magdaléna Válková

2. místo Lívia Knechtová

3. místo Ivana Šaleová

Vodafone Firma roku 2016 Zlínského kraje

1. místo LAKOVNA HAJDÍK, s.r.o.

2. místo RIM CZ s.r.o.

3. místo RETIGO s.r.o.

Vodafone Odpovědná firma roku Zlínského kraje 2016 Austin Detonator, s.r.o.

Česká spořitelna Živnostník roku 2016 Zlínského kraje

1. místo Augustin Krystyník

2. místo Adam Křápek

3. místo Dana 

Firma roku 2016 Olomouckého kraje

1. místo ALIKA, a.s.

2. místo Koutný, spol. s r.o.

3. místo OLTIS group, a.s.

Vodafone Odpovědná firma roku Olomouckého kraje 2016 Koyo Bearings Česká republika, s.r.o.

Česká spořitelna Živnostník roku 2016 Olomouckého kraje

1. místo Lukáš Drlík

2. místo Marta Musilová

3. místo Blanka Poštulková

Vodafone Firma roku 2016 Moravskoslezského kraje

1. místo MARLENKA international, s.r.o.

2. místo HAVLÍK OPAL spol. s r.o.

3. místo DCK Rekrea Ostrava, s.r.o.

Vodafone Odpovědná firma roku Moravskoslezského kraje 2016 MARLENKA international, s.r.o.

Česká spořitelna Živnostník roku 2016 Moravskoslezského kraje

1. místo Ludmila Kocourková

2. místo Jiří Klega

3. místo Jan Fridrich

Vodafone Firma roku 2016 Středočeského kraje

1. místo Beznoska, s.r.o.

2. místo Colsys, s.r.o.

3. místo EBAS spol. s r.o.

Vodafone Odpovědná firma roku Středočeského kraje 2016 Colsys, s.r.o.

Česká spořitelna Živnostník roku 2016 Středočeského kraje

1. místo David Lomos

2. místo Patrik Šimůnek

3. místo Alena Kramešová Křížková

Vodafone Firma roku 2016 Hlavního města Prahy

1. místo CeWe Color, a.s.

2. místo Petra Clinic health s.r.o.

3. místo CLEVER MINDS s.r.o.

Vodafone Odpovědná firma roku Hlavního města Prahy 2016 CeWe Color, a.s.

Česká spořitelna Živnostník roku 2016 Hlavního města Prahy

1. místo Martin Perlík

2. místo Eva Plzáková

3. místo Erika Merjavá

Krajští finalisté 2016

Krajští finalisté Vodafone Firma roku Hlavního města Prahy 2016 ​

Adiel, s.r.o.​

Amboseli s.r.o.​

CeWe Color, a.s.​

CLEVER MINDS s.r.o.​

Grand Garant trade, s.r.o.​

Petra Clinic health s.r.o.​

Performia spol. s r.o.​

SECURITY CENTRUM s.r.o.​

SOMFY, spol. s r.o.​

Š-servis Praha, s.r.o.​

Krajští finalisté Česká spořitelna Živnostník roku Hlavního města Prahy 2016 ​

Petr Binder​ 

Filip Horák​

Otto Kočí​

Olga Kolářová​

Erika Merjavá​

Filip Mikulčák​

Dalibor Novák​

Martin Perlík​

Eva Plzáková​

Antonín Šmíd​

Krajští finalisté Vodafone Firma roku Jihočeského kraje 2016​ 

Aleš CZ, s.r.o.​

Boma Milevsko, s.r.o.​

BT logistic s.r.o.​

CD Paliva s.r.o.​

DITA výrobní družstvo invalidů​

HATZ CZ s.r.o.​

HD Servis, s.r.o.​

Hojdarovi, s.r.o.​

Kámen a písek, spol. s r.o.​

Kovostroj Bohemia, s.r.o.​

Krajští finalisté Česká spořitelna Živnostník roku Jihočeského kraje 2016 ​

Marcela Bastiánová​

Martin Brož​

Martin Hájek​

Martin Křivánek​

Anna Alexandrovna Nikišova​

Andrea Procházková​

Jan Švec​

Alena Švecová​

Jaroslav Vehrle​

David Zasadil​

Krajští finalisté Vodafone Firma roku Jihomoravského kraje 2016​ 

Advantage Consulting, s.r.o.​

AEC, a.s.​

CDC Data s.r.o.​

DCom, spol. s r.o.​

Deso development, s.r.o.​

Flowmon Networks a.s.​

Foreigners.cz, s.r.o.​

ROMEX s.r.o.​

STROJÍRNA OSLAVANY, spol. s r.o.​

ZLOMEK,s.r.o.​
Krajští finalisté Česká spořitelna Živnostník roku Jihomoravského kraje 2016

Jiří Barvíř​

Milan Binder​

Anna Dobišová​

Michal Gebauer​

Lívia Knechtová​

Jiří Rybička​

Marina Sedláková​

Jana Smetanová​

Ivana Šaleová​

Magdaléna Válková

​Krajští finalisté Vodafone Firma roku Karlovarského kraje 2016​

Auto Kakras, s.r.o.​

Bílek stavby, s.r.o.​

Cukrárna ONDRA s.r.o.​

Chodovské technicko-ekologické služby s.r.o.​

Kynšperský pivovar s.r.o.​

Lékárníci 95 s.r.o.​

Realistic, a.s.​

Richmond a.s.​

S. & W. Automobily s.r.o.​

Služby města Březovás.r.o.

​Krajští finalisté Česká spořitelna Živnostník roku Karlovarského kraje 2016

Jan Blažek​

Aleš Hoch​

Václav Kubík​

Jaroslava Lasáková​

David Nushart​

Václav Pulda​

Petr Rácz​

Pavlína Volkovjaková​

Zuzana Wildmannová​

Václav Zůna​

Krajští finalisté Vodafone Firma roku Kraje Vysočina 2016 ​

Agroches, a.s.​

ALSENTA s.r.o.​

Autotech - VT, s.r.o.​

Cash Engineering, s.r.o.​

Homilia, s.r.o.​

HSE, spol. s.r.o.​

MEDIN, a.s.​

MHA, s.r.o.​

ThePay.cz, s.r.o.​

VÝVOJ, oděvní družstvo v Třešti​

Krajští finalisté Česká spořitelna Živnostník roku kraje Vysočina 2016 ​

Pavlína Drahotská​

Jana Grygarová Laštovičková​

Jan Havlíček​

Bedřich Hloch​

Alena Chomátová​

Eva Lízalová​

Jaroslav Marek​

Bohumír Mazel​

František Mikulík​

Eva Stoklásková Hegerová​

Krajští finalisté Vodafone Firma roku Královéhradeckého kraje 2016

ATAS elektromotory Náchod, a.s.​

Dyntar, s.r.o.​

FABIO PRODUKT spol. s r.o.​

H V H spol. s r.o.​

Hansec, s.r.o.​

HAUK, s.r.o.​

INEX SPEDITION s.r.o.​

Penda s.r.o.​

SAVAGE COMPANY s.r.o.​

T-MAPY spol. s r.o.​

Krajští finalisté Česká spořitelna Živnostník roku Královéhradeckého kraje 2016 ​

Lucie Ernestová​

Miroslav Hejnyš​

Dita Hofrichterová​

Barbora Jahodová​

Vladimíra Josefi​

Alena Kakrdová​

Hana Lesáková​

Pavel Marek​

Josef Mařas​

Marie Tumová​

Krajští finalisté Vodafone Firma roku Libereckého kraje 2016​

Albena, s.r.o.​

B P R-Bohemia public relation, s.r.o.​

CKV s.r.o.​

Doska Česká Lípa, s.r.o.​

HOKAMI CZ, s.r.o.​

ChciSystem s.r.o.​

Inboox CZ, s.r.o.​

Jizerská porcelánka, s.r.o.​

OSIT s.r.o.​

STEKO LB spol. s r.o.​

Krajští finalisté Česká spořitelna Živnostník roku Libereckého kraje 2016

Alena Bartoňová​

Ondřej Čermák​

Jana Havrdová​

Jan Hradecký​

Barbora Jechová​

Eva Kmínková​

Anna Ondřejíková​

Jan Plhal​

Jiří Tokar​

Hana Veselá​

Krajští finalisté Vodafone Firma roku Moravskoslezkého kraje 2016​

Autosklo Miroslav Čudek, s.r.o.​

DCK Rekrea Ostrava, s.r.o.​

GMC tech, s.r.o.​

HAVLÍK OPAL s.r.o.​

MARLENKA international s.r.o.​

MLÝN HERBERspol. s r. o.​

OUTDOOR FILMS s.r.o.​

REKVAL, s.r.o.​

TEMEX , spol. s r. o.​

VÝTAHY OSTRAVA spol. s r.o.​

Krajští finalisté Česká spořitelna Živnostník roku Moravskoslezského kraje 2016

Květoslav Bašista​

Jaroslava Fojtíková​

Jan Fridrich​

Jiří Klega​

Ludmila Kocourková​

Barbora Konečná ​

Jana Křenová​

Miroslav Paloncy​

Jana Schwachulová​

Alexander Togner​

Krajští finalisté Vodafone Firma roku Olomouckého kraje 2016​

ALIKA a.s.​

Aqua Industrial, s.r.o.​

Autocentrum Olomouc, s.r.o.​

EMOS spol. s.r.o.​

Koutný spol. s r. o.​

Koyo Bearings Česká republika s.r.o.​

OLTIS Group a.s.​

Papcel, a.s.​

Přeprava na letiště s.r.o.​

VR OZE systems s.r.o.​

Krajští finalisté Česká spořitelna Živnostník roku Olomouckého kraje 2016

Lukáš Drlík​

Alena Jašková​

Tomáš Klein​

Aleš Melka​

Marta Musilová​

Adrián Pasierb​

Blanka Poštulková​

Filip Přikryl​

Hana Třetinová​

Aleš Valnoha​

Krajští finalisté Vodafone Firma roku Pardubického kraje 2016

Atelier Novotná, s.r.o.​

Dispečink hromadné dopravy, s.r.o.​

Duoweb s.r.o.​

Ergotep, družstvo invalidů​

Flexipartner, s.r.o.​

Fortell s.r.o.​

LABETA, a.s.​

LUXspol. s.r.o.​

SAVE CZ s.r.o.​

THERMO INDUSTRY,a.s.​

Krajští finalisté Česká spořitelna Živnostník roku Pardubického kraje 2016 ​

Marek Čáslavský​

David Doskočil​

Pavel Hrubý​

Ivo Janeček​

Petr Kmošek​

Tomáš Lavický​

Hana Matějková​

Alena Papakiriakosová​

Jan Rybařík​

Barbora Vyšínová

Krajští finalisté Vodafone Firma roku Plzeňského kraje 2016​

Domo - Elektro, s.r.o.​

Edolo s.r.o.​

Elitex Machinery, s.r.o.​

Ferrum Plzeň, s.r.o.​

Chirurgická ambulance Bory, s.r.o.​

KONTRON ECT design s.r.o.​

KUFI INT, s.r.o.​

Lamela Electric, a.s.​

lc tools s.r.o.​

REPLAST PRODUKT, spol. s r.o.​

Krajští finalisté Česká spořitelna Živnostník roku Plzeňského kraje 2016 ​

Ella Bedřichová​

Aleš Cerha​

Eva Černá​

Lukáš Janko​

Alena Kyrálová​

Barbora Moravcová​

Martin Světlík​

Pavel Štáhlich​

Helena Štefánková​

Libor Toman​

Krajští finalisté Vodafone Firma roku Středočeského kraje 2016​

Beznoska, s.r.o.​

CEPS a.s.​

Colsys s.r.o.​

EBAS spol. s r.o.​

HRDLIČKA spol.s r.o.​

N&N Košátky, s.r.o.​

PROF-ENG, s. r. o.​

S.O.S. OKNA s.r.o.​

Toplac s.r.o.​

Tradiční pivovar v Rakovníku, a.s.

Krajští finalisté Česká spořitelna Živnostník roku Středočeského kraje 2016 ​

Alžběta Balounová​

Lucie Bártová​

Barbora Boháčková​

Martina Bosáková​

Alena Kramešová Křížková​

David Lomos​

Marcela Soukupová​

Vlasta Soukupová​

Patrik Šimůnek​

Antonín Veis​

Krajští finalisté Vodafone Firma roku Ústeckého kraje 2016​

ARMEX ENERGY, a.s.​

B.K.syn centrum s.r.o.​

Czechbolt, s.r.o.​

DH Fyzioterapie, s.r.o.​

Euscher, s.r.o.​

Fluokov, s.r.o.​

HENNLICH s.r.o.​

JB Group s.r.o.​

TFP Interiér s. r. o.​

TYGAS s.r.o.

Krajští finalisté Česká spořitelna Živnostník roku Ústeckého kraje 2016 ​

Martin Batala​

Anna Burdová​

Jan Gorej​

Tomáš Kalný​

Dagmar Knížetová​

Miroslava Kuchařová​

Markéta Pacholíková​

Martin Petr​

Petr Suchomel​

Jan Tyle​

Krajští finalisté Vodafone Firma roku Zlínského kraje 2016​

Austin Detonator s.r.o.​

Blankyt Plus, s.r.o.​

KS-program, spol. s.r.o​

LAKOVNA HAJDIK s.r.o.​

Navláčil stavební firma, s.r.o.​

RETIGO s.r.o.​

RIM CZ s.r.o.​

Sběrné suroviny UH, s. r. o.​

Servis Climax, a.s.​

ZELENKA Czech Republic s.r.o.​

Krajští finalisté Česká spořitelna Živnostník roku Zlínského kraje 2016

Hana Auerová​

Dana Burešová​

Dobromila Darnadyová​

Andrea Karasová​

Jan Klimek​

Augustin Krystyník​

Adam Křápek​

David Křenek​

Radka Sopůšková​

Andrea Žálková​

Celostátní vítězové soutěží Firma roku 2015 a Živnostník roku 2015

Firma roku 2015

KOMA MODULAR s.r.o.

Živnostník roku 2015

Rehana Ježková

Odpovědná firma roku 2015

Etnetera a.s.

Krajští vítězové 

Firma roku Královéhradeckého kraje 2015

1. místo ProjectSoft HK a.s.
2. místo EXPRES MENU s.r.o.
3. místo EKO - ŠIMKO s.r.o.

Živnostník roku Královéhradeckého kraje 2015

1. místo Simona Adamcová
2. místo Martin Rak
3. místo Vítězslav Zilvar

Odpovědná firma roku Královéhradeckého kraje 2015

RYCON Consulting s.r.o.

Firma roku Pardubického kraje 2015

1. místo FOREZ s.r.o.
2. místo IMS - Drašnar s. r. o.
3. místo LUX - IDent s.r.o.

Živnostník roku Pardubického kraje 2015

1. místo Jiří Paseka
2. místo Michaela Naumecová
3. místo Eva Urbanová

Odpovědná firma roku Pardubického kraje 2015

FOREZ s.r.o.

Firma roku Libereckého kraje 2015

1. místo Mikula Turnov, s.r.o.
2. místo AKTIVIT, spol. s r.o.
3. místo LUCID spol. s r.o.

Živnostník roku Libereckého kraje 2015

1. místo Bedřich Seifert
2. místo Lucie Hladíková
3. místo Jan Hradecký

Odpovědná firma roku Libereckého kraje 2015

WASSA s.r.o.

Firma roku Ústeckého kraje 2015

1. místo HIT OFFICE, s.r.o.
2. místo R A C, společnost s ručením omezeným
3. místo Good Sailors, s.r.o.

Živnostník roku Ústeckého kraje 2015

1. místo Jaroslava Michalcová
2. místo Kamila Jahodová
3. místo Janka Kovandová

Odpovědná firma roku Ústeckého kraje 2015

JVB Engineering s.r.o.

Firma roku Karlovarského kraje 2015

1. místo LUKAS CZ spol. s r.o.
2. místo EUTIT s. r. o.
3. místo STATEK BOR ZEOS, spol. s r.o.

Živnostník roku Karlovarského kraje 2015

1. místo František Flegl
2. místo Kateřina Balážová
3. místo Jaroslav Brousil

Odpovědná firma roku Karlovarského kraje 2015

LÉKÁRNÍCI 95 s.r.o.

Firma roku Plzeňského kraje 2015

1. místo BAUMRUK & BAUMRUK s.r.o.
2. místo POKLOPSYSTEM s.r.o.
3. místo PEŠKA - židle a křesla s.r.o.

Živnostník roku Plzeňského kraje 2015

1. místo Václav Vopalecký
2. místo Ján Skala
3. místo Zdeněk Kůs

Odpovědná firma roku Plzeňského kraje 2015

ECoGas Technology s.r.o.

Firma roku Kraje Vysočina 2015

1. místo DVOŘÁK - svahové sekačky s.r.o.
2. místo Rodinný pivovar BERNARD a. s.
3. místo Podzimek a synové s.r.o.

Živnostník roku Kraje Vysočina 2015

1. místo Valérie Pelikánová
2. místo Marie Cejnková
3. místo Jaromír Láznička

Odpovědná firma roku Kraje Vysočina 2015

Rodinný pivovar BERNARD a. s.

Firma roku Jihočeského kraje 2015

1. místo BRIKLIS spol. s r.o.
2. místo Kovostroj Bohemia, s.r.o.
3. místo Hojdarovi, s.r.o.

Živnostník roku Jihočeského kraje 2015

1. místo Rehana Ježková
2. místo Vladimír Cais
3. místo Gustav Němec

Odpovědná firma roku Jihočeského kraje 2015

BRIKLIS spol. s r.o.

Firma roku Jihomoravského kraje 2015

1. místo Sonnentor s.r.o.
2. místo ČEGAN s.r.o.
3. místo GUMEX, spol. s r.o.

Živnostník roku Jihomoravského kraje 2015

1. místo Jarmila Křížová
2. místo Vítězslav Drahoš
3. místo Pavel Minář

Odpovědná firma roku Jihomoravského kraje 2015

Sonnentor s.r.o.

Firma roku Zlínského kraje 2015

1. místo KOMA MODULAR s.r.o.
2. místo IRISA, výrobní družstvo
3. místo OXALIS, spol. s r.o.

Živnostník roku Zlínského kraje 2015

1. místo Milan Žabčík
2. místo Hana Němcová
3. místo Roman Küršner

Odpovědná firma roku Zlínského kraje 2015

OXALIS, spol. s r.o.

Firma roku Olomouckého kraje 2015

1. místo FENIX Trading s.r.o.
2. místo SHM s.r.o.
3. místo LASKI s.r.o.

Živnostník roku Olomouckého kraje 2015

1. místo Ivo Stawaritsch
2. místo František Bačík
3. místo Jana Kašparová

Odpovědná firma roku Olomouckého kraje 2015

SHM s.r.o.

Firma roku Moravskoslezského kraje 2015

1. místo Ollies dorty s.r.o.
2. místo HAVLÍK OPAL spol. s r.o.
3. místo HAMROZI s.r.o.

Živnostník roku Moravskoslezského kraje 2015

1. místo Darina Ermisová
2. místo Arnošt Obrusník
3. místo Ladislav Hezký

Odpovědná firma roku Moravskoslezského kraje 2015

HAVLÍK OPAL spol. s r.o.

Firma roku Středočeského kraje 2015

1. místo Bio Agens Research and Development - BARD s. r. o.
2. místo THIMM Obaly, k. s.
3. místo ENERGON Dobříš, s.r.o.

Živnostník roku Středočeského kraje 2015

1. místo Veronika Fílová
2. místo Lucie Bártová
3. místo Zdeněk Moc

Odpovědná firma roku Středočeského kraje 2015

THIMM Obaly, k. s.

Firma roku Hlavního města Prahy 2015

1. místo Workswell s.r.o.
2. místo Etnetera a.s.
3. místo TEREZIA COMPANY s.r.o.

Živnostník roku Hlavního města Prahy 2015

1. místo Markéta Borecká
2. místo Ivana Šabatová
3. místo Eva Brabcová

Odpovědná firma roku Hlavního města Prahy 2015

Etnetera a.s,

Firma roku 2014

1. místo AJETO, Lindava, Liberecký kraj

2. místo České houby, Soběslav, Jihočeský kraj

3. místo ELLA-CS, Hradec Králové, Královéhradecký kraj

Živnostník roku 2014

1. místo Emílie Vallová, Tišnov, Jihomoravský kraj

2. místo Blanka Milfaitová, Pohoří na Šumavě, Jihočeský kraj

3. místo Josef Ťulpík, Bludov, Olomoucký kraj

Odpovědná firma roku 2014

České houby, Soběslav, Jihočeský kraj

Inovátor roku 2014

ZLKL, Loštice, Olomoucký kraj

Krajské výsledky

Živnostník roku Jihočeského kraje 2014:

1. Blanka Milfaitová, Pohoří na Šumavě

2. Rehana Ježková, Tábor

3. Antonín Chrapan, Lenora

Firma roku Jihočeského kraje 2014:

1. České houby, Soběslav

2. Hojdarovi, Borová Lada

3. Aksamite, Chotoviny

Odpovědná firma roku Jihočeského kraje 2014:

České houby, Soběslav

Živnostník roku Jihomoravského kraje 2014:

1. Emílie Vallová, Tišnov

2. Karel Válka, Nosislav

3. Eva Polášková, Šlapanice

Firma roku Jihomoravského kraje 2014:

1. HESTEGO, Vyškov

2. ASIO, Brno

3. INVEA-TECH, Brno

Odpovědná firma roku Jihomoravského kraje 2014:

HESTEGO, Vyškov

Živnostník roku Karlovarského kraje 2014:

1. Radek Horčička, Plesná

2. František Bartoň, Horní Slavkov

3. Bohumír Hladík, Mariánské Lázně

Firma roku Karlovarského kraje 2014:

1. Bonnel Technologie, Cheb

2. Abydos, Hazlov

3. Modul-LEG, Ostrov

Odpovědná firma roku Karlovarského kraje 2014:

ABYDOS, s.r.o., Hazlov

Živnostník roku Královéhradeckého kraje 2014:

1. Ladislav Hemrlík, Rokytnice v Orlických horách

2. Miroslav Hejnyš, Police nad Metují

3. Martin Rak, Všestary

Firma roku Královéhradeckého kraje 2014:

1. ELLA-CS s.r.o., Hradec Králové

2. EKO-ŠIMKO s.r.o., Náchod

3. POLSTRIN DESIGN s.r.o., Hradec Králové

Odpovědná firma roku Královéhradeckého kraje 2014:

AB košile s.r.o., Červený Kostelec

Živnostník roku Libereckého kraje 2014:

1. Jaroslav Skuhravý, Nový Bor

2. Jan Hradecký, Libštát

3. Petr Klamt, Zásada

Vodafone Firma roku Libereckého kraje 2014:

1. AJETO, Lindava

2. Aktivit, Nový Bor

3. RATTAY kovové hadice, Liberec

Odpovědná firma Libereckého kraje 2014:

RATTAY kovové hadice, Liberec

Živnostník roku Moravskoslezského kraje 2014:

1. Zuzana Bílková, Palkovice

2. Květoslav Bašista, Krnov

3. Jaroslava Klemensová, Kravaře

Firma roku Moravskoslezského kraje 2014:

1. RIEGER -KLOSS ORGELBAU, Krnov

2. Gamin, Ostrava

3. Unicont Opava, Opava

Odpovědná firma roku Moravskoslezského kraje 2014:

Gamin, Ostrava

Živnostník roku Olomouckého kraje 2014:

1. Josef Ťulpík, Bludov

2. Lenka Glosová, Přerov

3. Andrea Kráčmarová, Brodek u Přerova

Firma roku Olomouckého kraje 2014:

1. BC MORAVA, Rapotín

2. ABO valve, Olomouc

3. Zemědělské družstvo Haňovice, Chudobín

Odpovědná firma roku Olomouckého kraje 2014:

ABO valve, Olomouc

Živnostník roku Pardubického kraje 2014:

1. Petr Novotný, Pardubice

2. Miroslav Bednář, Jamné nad Orlicí

3. Jáchym Mimra, Pardubice

Firma roku Pardubického kraje 2014:

1. Contipro Pharma a.s., Dolní Dobrouč

2. IMS – Drašnar s.r.o., Česká Třeboň

3. VELEBNÝ & FAM s.r.o., Ústí nad Orlicí

Odpovědná firma roku Pardubického kraje 2014:

BOCO PARDUBICE machines s.r.o., Pardubice

Živnostník roku Plzeňského kraje 2014:

1. Šárka Śkodová, Plzeň

2. Pavlína Klasnová, Klatovy

3. Milan Bocan, Konstantinovy Lázně

Firma roku Plzeňského kraje 2014:

1. Matex PM, Plzeň

2. Comtes FHT, Dobřany

3. A T R I U M, Horažďovice

Odpovědná firma roku Plzeňského kraje 2014:

Comtes FHT, Dobřany

Živnostník roku Hlavního města Prahy 2014:

1. Jan Beran, Praha 10

2. Margit Slimáková, Praha 9

3. Martina Načeradská, Praha 10

Firma roku Hlavního města Prahy 2014:

1. HORMEN CE, Praha 4

2. Nové horizonty, Praha 10

3. Neovize, Praha 8

Odpovědná firma roku Hlavního města Prahy 2014:

Neovize, Praha 8

Živnostník roku Středočeského kraje 2014:

1. Magdalena Pavlíková, Poděbrady

2. Hana Pešková, Kosova Hora

3. Michal Klement, Brandýs nad Labem

Firma roku Středočeského kraje 2014:

1. NĚMCOVA SELSKÁ MLÉKÁRNA RADONICE, Radonice

2. Biopekárna Zemanka, Sedlčany

3. ProTech SpT, Nymburk

Odpovědná firma roku Středočeského kraje 2014:

Interaction, Nupaky

Živnostník roku Ústeckého kraje 2014:

1. Ladislav Hruška, Arnoltice

2. Linda Krejčová, Osek

3. Lenka Lacinová, Duchcov

Firma roku Ústeckého kraje 2014:

1. Nobilis Tilia, Krásná Lípa

2. HIT OFFICE, Teplice

3. TFP Interiér, Rumburk

Odpovědná firma Ústeckého kraje 2014:

MK-mont illuminations, Klášterec nad Ohří

Živnostník roku Kraje Vysočina 2014:

1. František Němec, Netín

2. Bedřich Hloch, Jihlava

3. Jana Kratochvílová, Rovečné

Firma roku Kraje Vysočina 2014:

1. Adélka, Pelhřimov

2. Vývoj, oděvní družstvo v Třešti, Třešť

3. Pivovar Bernar, Humpolec

Odpovědná firma roku Kraje Vysočina 2014:

MHA, Humpolec

Živnostník roku Zlínského kraje 2014:

1. Jakub Šuta, Francova Lhota

2. Hana Němcová, Bojkovice

3. Jan Nosálek, Rožnov pod Radhoštěm

Firma roku Zlínského kraje 2014:

1. Moravia Cans a.s., Bojkovice

2. IRISA, výrobní družstvo, Vsetín

3. Navláčil, stavební firma, Zlín

Odpovědná firma roku Zlínského kraje 2014:

GALVAMET, Vsetín

Firma roku 2013:

1. Grund a.s. Mladé Buky, Královéhradecký kraj

2. Holík International, s.r.o. Zlín, Zlínský kraj

3. Kitl s.r.o. Jablonec nad Nisou, Liberecký kraj

Živnostník roku 2013:

1. Karel Sobotka Těpeře, Liberecký kraj

2. Vladimír Hejna Chyšky, Jihočeský kraj

3. Radek Zachariáš, Praha

Odpovědná firma roku 2013:

ZLKL, s.r.o. Loštice, Olomoucký kraj

Inovátor roku 2013:

FLAJZAR, s.r.o. Bzenec, Jihomoravský kraj

Firma roku Jihočeského kraje 2013:

1. STEINBAUER LECHNER s.r.o., Štěpánovice

2. INTERSNACK, a.s., Choustník

3. API CZ, s.r.o., Slapy

Živnostník roku Jihočeského kraje 2013:

1. Vladimír Hejna, Hyšky

2. Lucie Janů, Zárybničná Lhota

3. Radek Altman, České Budějovice

Odpovědná firma Jihočeského kraje 2013:

STEINBAUER LECHNER s.r.o., Štěpánovice

Firma roku Jihomoravského kraje 2013:

1. FLAJZAR, s.r.o., Bzenec

2. TESCAN a.s., Brno

3. BLANÁŘ NÁBYTEK, a.s.

Živnostník roku Jihomoravského kraje 2013:

1. Radka Chabičovská, Brno

2. Martin Herůfek, Velké Bílovice

3. Gabriela Pavlíčková, Brno

Odpovědná firma Jihomoravského kraje 2013:

BLANÁŘ NÁBYTEK, a.s.

Firma roku Karlovarského kraje 2013:

1. NELAN, Třebeň

2. EPT CONNECTOR, Svatava

3. LUKAS CZ, Skalná

Živnostník roku Karlovarského kraje 2013:

1. Lenka Bierová, Ostrov

2. MVDr. Martin Sobota, Karlovy Vary

3. Jan Kříž, Děpoltovice

Odpovědná firma Karlovarského kraje 2013:

NELAN, Třebeň

Firma roku Královéhradeckého kraje 2013:

1. Grund a.s. (Mladé Buky)

2. Servis Obaly s.r.o. (Dobruška)

3. BTTO s.r.o. (Hradec Králové)

Živnostník roku Královéhradeckého kraje 2012:

1. Michal Rousek (Náchod)

2. Dimitris Micopulos (Dvůr Králové nad Labem)

3. Libor Erlebach (Hostinné)

Odpovědná firma Královéhradeckého kraje 2013:

Grund s.r.o. (Mladé Buky)

Firma roku Libereckého kraje 2013:

1. Kitl s.r.o., Jablonec nad Nisou

2. Granát, družstvo umělecké výroby, Turnov

3. AJETO, spol. s r. o., Czech Glass Craft, Lindava

Živnostník roku Libereckého kraje 2013:

1. Martin Jindrák, Rychnov u Jablonce nad Nisou

2. Karel Sobotka, Železný Brod

3. Jarmila Vybíralová Kopecká, Jablonec nad Nisou

Odpovědná firma Libereckého kraje 2013:

AJETO spol. s.r.o. Czech Glass Craft, Lindava

Firma roku Moravskoslezského kraje 2013:

1. Abivia, Nový Jičín

2. Gascontrol, Havířov

3. Sanace a stavby Apollo, Ostrava

Živnostník roku Moravskoslezského kraje 2013:

1. Pavel Košec, Opava

2. Stanislav Ubík, Frýdek-Místek

3. Robert Vlach, Ostrava

Odpovědná firma Moravskoslezského kraje 2013:

Gascontrol, Havířov

Firma roku Olomouckého kraje 2013:

1. ZLKL, Loštice

2. PRO-BIO, Staré Město

3. Váhala a spol, s.r.o., Hustopeče nad Bečvou

Živnostník roku Olomouckého kraje 2013:

1. Josef Sýkora, Náměšť na Hané

2. Dagmar Harazinová, Olomouc

3. Olga Havičková, Šumperk

Odpovědná firma Olomouckého kraje 2013:

ZLKL, Loštice

Firma roku Pardubického kraje 2013:

1. PŘÍHODA s. r. o., Hlinsko

2. IMS - Drašnar s. r. o., Česká Trebová

3. SVITAP J. H. J. spol. s r. o., Svitavy

Živnostník roku Pardubického kraje 2013:

1. Pavel Janoš, Pardubice

2. Zdeněk Bukáček, Krouna

3. Michal Bedrníček, Sobkovice

Odpovědná firma Pardubického kraje 2013:

ACE Trade spol. s r.o. Ústí nad Orlicí

Firma roku Plzeňského kraje 2013:

1. INOVA (investice-obchod-výroba), s.r.o., Holýšov

2. POKLOPSYSTEM s.r.o., Hradec

3. Lamela Electric, a.s., Sušice

Živnostník roku Plzeňského kraje 2013:

1. Miroslav Kůs, Kašperské Hory

2. Daniel Ramik, Hostouň

3. Lubomír Pokorný, Spálené Poříčí

Odpovědná firma Plzeňského kraje 2013:

FERRUM Plzeň spol. s r.o., Plzeň

Firma roku Hlavního města Prahy 2013:

1. James Cook Languages, Praha 1

2. ECOZZ, Praha 6

3. KŽC Doprava, Praha 9

Živnostník roku Hlavního města Prahy 2013:

1. Radek Zachariáš, Praha 3

2. Pavlína Mertová, Praha 3

3. Petr Vlček, Praha 3

Odpovědná firma Hlavního města Prahy 2013:

KŽC Doprava, Praha 9

Firma roku Středočeského kraje 2013:

1. OPTAGLIO s.r.o., Husinec

2. FARMA PRČICE spol. s r.o., Sedlec-Prčice

3. POHL cz, a.s., Roztoky

Živnostník roku Středočeského kraje 2013:

1. František Mikoláš, Krhanice

2. Pavel Tesárek, Sedlec-Prčice

3. Jan Knapp, Měchenice

Odpovědná firma Středočeského kraje 2013:

FARMA PRČICE spol. s r.o.

Firma roku Ústeckého kraje 2013:

1. Hennlich, s.r.o., Litoměřice

2. Reduccia, s.r.o., Proboštov

3. HIT Office, s.r.o., Teplice

Živnostník roku Ústeckého kraje 2013:

1. František Dlask, Varnsdorf

2. Miroslava Formánková, Ústí nad Labem

3. Ladislav Hruška, Arnoltice

Odpovědná firma Ústeckého kraje 2013:

Hennlich s.r.o., Litoměřice

Firma roku Kraje Vysočina 2013:

1. První brněnská strojírna Velká Bíteš, a.s.

2. KAMILA CHOCOLATES, s.r.o., Vyskytná nad Jihlavou

3. VÝVOJ, oděvní družstvo v Třešti, Třešť

Živnostník roku Kraje Vysočina 2013:

1. Stanislav Ježek, Dolní Cerekev

2. Bedřich Hloch, Jihlava

3. Miloslav Dvořák, Horní Dubenky

Odpovědná firma Kraje Vysočina 2013:

MHA, s.r.o., Humpolec

Firma roku Zlínského kraje 2013:

1. Holík International, Zlín

2. Oxalis, Slušovice

3. Blankyt Plus, Valašské Meziříčí

Živnostník roku Zlínského kraje 2013:

1. Kateřina Francová, Zlín

2. Karel Topič, Zlín

3. Eva Procházková, Otrokovice

Odpovědná firma Zlínského kraje 2013:

Blankyt Plus, Valašské Meziříčí

Firma roku 2012:

1. První brněnská strojírna Velká Bíteš, Vysočina

2. ELKO EP, Zlínský kraj

3. MICRORISC, Královéhradecký kraj

Živnostník roku 2012:

1. David Smetana, Královéhradecký kraj

2. Zbyněk Poštulka, Olomoucký kraj

3. Hanna Maria Tomášková, Pardubický kraj

Odpovědná firma roku 2012:

RIGI stavební společnost, Jihomoravský kraj

Krajské výsledky

Firma roku Jihočeského kraje 2012:

1. Nema, Olešnice

2. Energoforest, Český Krumlov

3. VSP Data, Tábor

Živnostník roku Jihočeského kraje 2012:

1. Libor Pražan, Hradce

2. Radek Altmann, České Budějovice

3. Martin Brož, Písek

Odpovědná firma roku Jihočeského kraje 2012:

Energoforest, Český Krumlov

Firma roku Jihomoravského kraje 2012:

1. AVG Technologies CZ, Brno

2. Bokap, Znojmo

3. Lomax & Co, Bořetice

Živnostník roku Jihomoravského kraje 2012:

1. Eva Němcová, Žeravice

2. Jaroslav Pešák, Velké Pavlovice

3. Miroslava Kachlíková Gregorová, Ivanovice na Hané

Odpovědná firma roku Jihomoravského kraje 2012:

RIGI stavební společnost, Hradčany

Firma roku Karlovarského kraje 2012:

1. Astos Aš, Aš

2. Kukal & Uhlíř, Kraslice

3. Polypress, Karlovy Vary

Živnostník roku Karlovarského kraje 2012:

1. Josef Ulovec, Ostrov

2. Roman Klouček, Karlovy Vary

3. Martin Bestajovský, Mariánské Lázně

Odpovědná firma roku Karlovarského 2012:

Astos, Aš

Firma roku Kraje Vyočina 2012:

1. První brněnská strojírna Velká Bíteš, a. s., Velká Bíteš

2. Kamila Chocolates, Vyskytná nad Jihlavou

3. Sapeli, Polná

Živnostník roku Kraje Vysočina 2012:

1. Dušan Tripal, Telč

2. Lenka Cacková, Štěpánov nad Svratkou

3. Bedřich Hloch, Jihlava

Odpovědná firma roku Kraje Vysočina 2012:

AR Sport Snowboards, Vrchlabí

Firma roku Královéhradeckého kraje 2012:

1. MICRORISC, s. r. o., Jičín

2. Sněžka, výrobní družstvo Náchod, Náchod

3. INEX SPEDITION s.r.o., Trutnov

Živnostník roku Královéhradeckého kraje 2012:

1. David Smetana, Hradec Králové

2. David Holman, Libáň

3. Oldřich Karlíček, Česká Skalice

Odpovědná firma roku Královéhradeckého kraje 2012:

Centrum andragogiky, Hradec Králové

Firma roku Libereckého kraje 2012:

1. Severochema, Liberec

2. MZ Liberec, Liberec

3. Aperta, Liberec

Živnostník roku Libereckého kraje 2012:

1. Vladimír Hejral, Smržovka

2. Tomáš Niedoba, Světlá pod Ještědem

3. Tomáš Trojan, Semily

Odpovědná firma roku Libereckého kraje 2012:

Severochema, Liberec

Firma roku Moravskoslezského kraje 2012:

1. Mlýn Herber, Opava

2. Jansa, Mokrý, Otevřel & partneři, Ostrava

3. Moje ambulance, Ostrava

Živnostník roku Moravskoslezského kraje 2012:

1. Vlastislav Kolovrat, Březová

2. Miroslav Vlach, Ostrava

3. Jana Malásková, Ostrava-Poruba

Odpovědná firma roku Moravskoslezského kraje 2012:

ČSAD Frýdek-Místek, Frýdek-Místek

Firma roku Olomouckého kraje 2012:

1. LASKI, Smržice

2. VÁHALA, Hustopeče nad Bečvou

3. ZLKL, Loštice

Živnostník roku Olomouckého kraje 2012:

1. Zbyněk Poštulka, Loštice

2. Stanislav Grygar, Šumperk

3. Václav Spěvák, Křelov

Odpovědná firma roku Olomouckého kraje 2012:

PRO-BIO, Staré Město pod Sněžníkem

Firma roku Pardubického kraje 2012:

1. HRG, Litomyšl

2. Isolit-Bravo, Jablonné nad Orlicí

3. eBrána, Pardubice

Živnostník roku Pardubického kraje 2012:

1. Hanna Marie Tomášková, Pardubice

2. Petr Novotný, Pardubice

3. Petr Kmošek, Dolní Ředice

Odpovědná firma roku Pardubického kraje 2012:

Isolit-Bravo, Jablonné nad Orlicí

Firma roku Plzeňského kraje 2012:

1. Systherm, Plzeň

2. První Chodská stavební společnost, Klenčí pod Čerchovem

3. Medica Filter, Plzeň

Živnostník roku Plzeňského kraje 2012:

1. Marie Haasová, Klatovy

2. Miroslav Kůs, Kašperské Hory

3. Pavlína Klasnová, Klatovy

Odpovědná firma roku Plzeňského kraje 2012:

První Chodská stavební společnost, Rudná

Firma roku Hlavního města Prahy 2012:

1. Grada Publishing, Praha 7

2. HORMEN CE, Praha 4

3. CeWe Color, Praha 4

Živnostník roku Hlavního města Prahy 2012:

1. Jan Prušák, Praha 5

2. Jana Hradecká, Praha 9

3. Pavla Kratochvílová, Praha 8

Odpovědná firma roku Hlavního města Prahy 2012:

CeWe Color, Praha 4

Firma roku Středočeského kraje 2012:

1. LUGI, Libčice nad Vltavou

2. PAS PLUS, Říčany u Prahy

3. ITES, Kladno

Živnostník roku Středočeského kraje 2012:

1. Petr Seidl, Pavlíkov

2. Karel Nikl, Kolín

3. Pavel Tesárek, Praha 4

Odpovědná firma roku Středočeského kraje 2012:

PAS PLUS, Říčany u Prahy

Firma roku Ústeckého kraje 2012:

1. Pivovar Kocour Varnsdorf, Varnsdorf

2. Hennlich Industrietechnik, Litoměřice

3. Bio Agens Research and Developement, Černčice

Živnostník roku Ústeckého kraje 2012:

1. Marcela Schürgerová, Roudnice nad Labem

2. Hana Rysková, Teplice

3. Miroslava Formánková, Ústí nad Labem

Odpovědná firma roku Ústeckého kraje 2012:

Hennlich Industrietechnik, Litoměřice

Firma roku Zlínského kraje 2012:

1. Elko EP, Holešov

2. Navláčil, stavební firma, Zlín

3. Kovar, Valašská Polanka

Živnostník roku Zlínského kraje 2012:

1. Alena Hříbková, Jablůnka

2. Jakub Šuta, Francova Lhota

3. Augustin Krystyník, Nový Hrozenkov

Odpovědná firma roku Zlínského kraje 2012:

Kovar, Valašská Polanka

Vodafone Firma roku 2011

1. Steinhauser (Tišnov)

2. Detoa Albrechtice (Jiřetín pod Bukovou)

3. Avast Software (Praha)

Era Živnostník roku 2011

1. David Vlk (Uherské Hradiště)

2. David Borovka (České Budějovice)

3. Robert Vlach (Ostrava)

Odpovědná firma roku 2011

1. eBrána (Pardubice)

2. Jansa, Mokrý, Otevřel & partneři, advokátní kancelář (Ostrava)

3. První chodská stavební společnost (Klenčí pod Čerchovem)

Účetní roku 2011

Zuzana Pšeničková (Čížová)

Firemní web roku 2011

Sykora, www.sykora.eu

Živnostenský web roku 2011

Richard Kučera, www.krbykucera.cz

Vodafone Firma roku Jihočeského kraje 2011

1. Mráz Agro CZ (Blatná)

2. VSP Data (Tábor)

3. Grafiko Print (Tábor)

Era Živnostník roku Jihočeského kraje 2011

1. David Borovka (České Budějovice)

2. Miroslava Potužníková (Zdíkov)

3. Radek Altmann (České Budějovice)

Odpovědná firma Jihočeského kraje 2011

Mráz Agro CZ

Firemní web Jihočeského kraje 2011

Budějovický Budvar

Živnostenský web Jihočeského kraje 2011

Andreas Blažek

Vodafone Firma roku Jihomoravského kraje 2011

1. Steinhauser (Tišnov)

2. Lomax (Bořetice)

3. Bocap (Znojmo)

Era Živnostník roku Jihomoravského kraje 2011

1. Jiří Skřivánek (Veselí nad Moravou)

2. Radka Chabičovská (Brno)

3. Jaroslav Pešák (Velké Pavlovice)

Odpovědná firma Jihomoravského kraje 2011

Arch.Design

Firemní web Jihomoravského kraje 2011

Euroline Bohemia

Živnostenský web Jihomoravského kraje 2011

Richard Kučera

Vodafone Firma roku Karlovarského kraje 2011

1. ZDM (Aš)

2. Heinz Glas Decor (Hranice)

3. Techplast Kraslice (Kraslice)

Era Živnostník roku Karlovarského kraje 2011

1. Jiřina Regietová (Karlovy Vary)

2. Kristina Tomandlová (Karlovy Vary)

3. Martina Hanzlová (Karlovy Vary - Rybáře)

Odpovědná firma Karlovarského kraje 2011

Agrafa

Firemní web Karlovarského kraje 2011

Savoy Westend Hotel

Živnostenský web Karlovarského kraje 2011

Miloslav Černý

Vodafone Firma roku Kraje Vysočina 2011

1. Sapeli (Polná)

2. Sporten (Nové Město na Moravě)

3. Feroplast (Chotěboř)

Era Živnostník roku Kraje Vysočina 2011

1. Josef Ježek (Ledeč nad Sázavou)

2. František Němec (Netín)

3. Blanka Mudrová (Rynárec)

Odpovědná firma Kraje Vysočina 2011

Sapeli

Firemní web Kraje Vysočina 2011

Krahulík - Masozávod Krahulčí

Živnostenský web Kraje Vysočina 2011

Dušan Duda

Vodafone Firma roku Královéhradeckého kraje 2011

1. ProjectSoft HK, a. s. (Hradec Králové)

2. Eurona, s. r. o. (Hronov)

3. Saar Gumi Czech s. r. o. (Červený Kostelec)

Era Živnostník roku Královéhradeckého kraje 2011

1. Pavel Klimeš (Horní Maršov)

2. Robert Matyáš (Dobruška)

3. Jan Hýsek (Hradec Králové)

Odpovědná firma Královéhradeckého kraje 2011

Saar Gummi Czech

Firemní web Královéhradeckého kraje 2011

BALEX METAL

Živnostenský web Královéhradeckého kraje 2011

Petr Frolík

Vodafone Firma roku Libereckého kraje 2011

1. DETOA Albrechtice, s. r. o. (Jizerské Hory)

2. AJETO, spol. s. r. o., Czech Glass Craft (Lindava)

3. LUKOV Plast, spol. s. r. o. (Český Dub)

Era Živnostník roku Libereckého kraje 2011

1. Jiří Štágl (Česká Lípa)

2. Pavel Bacovský (Jablonec nad Nisou)

3. Vít Chalupníček (Cvikov)

Odpovědná firma Libereckého kraje 2011

LUKOV Plast

Firemní web Libereckého kraje 2011

Licon Heat, s. r. o.

Živnostenský web Libereckého kraje 2011

Jana Koutská

Vodafone Firma roku Moravskoslezského kraje 2011

1. ČSAD Havířov (Havířov)

2. Omlux (Ostrava)

3. Sanace a stavby Apollo (Ostrava)

Era Živnostník roku Moravskoslezského kraje 2011

1. Robert Vlach (Ostrava)

2. Karel Pecl (Pustějov)

3. Jana Baronová (Český Těšín)

Odpovědná firma Moravskoslezského kraje 2011

Jansa, Mokrý, Otevřel & partneři

Firemní web Moravskoslezského kraje 2011

Semag

Živnostenský web Moravskoslezského kraje 2011

Miroslav Majdloch

Vodafone Firma roku Olomouckého kraje 2011

1. Domapek (Bohuňovice)

2. Alika (Čelčice)

3. BC Morava (Rapotín)

Era Živnostník roku Olomouckého kraje 2011

1. Jarmila Vitoslavská (Troubky)

2. Zbyněk Poštulka (Loštice)

3. Michal Byrtus (Olomouc)

Odpovědná firma Olomouckého kraje 2011

Cidem Hranice

Firemní web Olomouckého kraje 2011

Nutrend

Živnostenský web Olomouckého kraje 2011

Radomír Kotyz

Vodafone Firma roku Pardubického kraje 2011

1. Papera s. r. o. (Svitavy)

2. DAKO-CZ a. s. (Třemošnice)

3. eBRÁNA s. r. o. (Pardubice)

Era Živnostník roku Pardubického kraje 2011

1. Jáchym Mimra (Pardubice)

2. Hanna Maria Tomášková (Pardubice)

3. Petr Hrabáček (Cotkytle)

Odpovědná firma Pardubického kraje 2011

eBRÁNA s. r. o.

Firemní web Pardubického kraje 2011

Choceňská mlékárna, s. r. o.

Živnostenský web Pardubického kraje 2011

Luděk Vašek

Vodafone Firma roku Plzeňského kraje 2011

1. Comtes FHT (Dobřany)

2. První chodská stavební společnost (Klenčí pod Čerchovem)

3. Pebal (Nýřany)

Era Živnostník roku Plzeňského kraje 2011

1. Stanislav Lusk (Dýšina)

2. Marie Haasová (Klatovy)

3. Helena Jančová (Plzeň)

Odpovědná firma Plzeňského kraje 2011

První chodská stavební společnost

Firemní web Plzeňského kraje 2011

Golf Park Plzeň

Živnostenský web Plzeňského kraje 2011

Jaroslav Červenka

Vodafone Firma roku Hlavního města Prahy 2011

1. Avast Software

2. Grada Publishing

3. Abra Software

Era Živnostník roku Hlavního města Prahy 2011

1. Jan Beran (Praha 10)

2. Kristýna Mothejzíková (Praha 11)

3. Miloš Winkler (Praha 1)

Odpovědná firma Hlavního města Prahy 2011

Avast Software

Firemní web Hlavního města Prahy 2011

Emco

Živnostenský web Hlavního města Prahy 2011

Vladimír Bechyně

Vodafone Firma roku Středočeského kraje 2011

1. Biopreparáty (Horoměřice)

2. Rückl Crystal (Nižbor)

3. HIT CZ (Poděbrady)

Era Živnostník roku Středočeského kraje 2011

1. Zdenka Brožová (Hluboš)

2. Jaroslav Calta (Olovnice)

3. Richard Jurák (Kladno)

Odpovědná firma Středočeského kraje 2011

Biopreparáty

Firemní web Středočeského kraje 2011

Polysan

Živnostenský web Středočeského kraje 2011

Petra Řehořková

Vodafone Firma roku Ústeckého kraje 2011

1. Enlogit (Ústí nad Labem)

2. HIT OFFICE, s. r. o. (Teplice)

3. Český porcelán a. s. (Dubí u Teplic)

Era Živnostník roku Ústeckého kraje 2011

1. Marcela Schürgerová (Roudnice nad Labem)

2. Jan Chabr (Děčín)

3. Hanan Al Abiadová (Louny)

Odpovědná firma Ústeckého kraje 2011

Enlogit, s. r. o.

Web Ústeckého kraje 2011

HUDY sport, s. r. o.

Vodafone Firma roku Zlínského kraje 2011

1. Aircraft Industries (Kunovice)

2. Altech (Bánov)

3. Z Studio (Zlín)

Era Živnostník roku Zlínského kraje 2011

1. David Vlk (Uherské Hradiště)

2. Kateřina Francová (Zlín)

3. Hana Olejníková (Valašské Klobouky)

Odpovědná firma Zlínského kraje 2011

Aircraft Industries

Firemní web Zlínského kraje 2011

Sykora

Živnostenský web Zlínského kraje 2011

Aleš Zemánek