Partneři

Mediálním partnerem a vysílatelem finálového galavečera ze Žofína je Česká televize.
Vyhlašovatelem soutěží je deník Hospodářské noviny vydavatelství Economia.
Titulárním partnerem soutěže Firma roku je Vodafone Czech Republic.
Titulárním partnerem soutěže Živnostník roku je MONETA Money Bank.
Partnerem soutěží Firma roku a Živnostník roku je Eurovia CS.
Partnerem soutěží je Skupina ÚJV.
Odborným garantem soutěží je Hospodářská komora ČR. 
Zpracovatelem je analytická agentura Datank.

Mediální partner a vysílatel finálového galavečera ze Žofína.


Mobilní operátor Vodafone Czech Republic je od roku 2005 součástí jedné z největších telekomunikačních skupin na světě Vodafone Group. V České republice poskytuje služby více než třem milionům zákazníků. Od roku 2007 přináší Vodafone komplexní telekomunikační služby pro firemní zákazníky prostřednictvím řešení Vodafone OneNet a nyní provozuje více než milion firemních SIM karet. O rok později Vodafone představil Turbo Internet a začal rychlým mobilním internetem pokrývat venkov a menší města. V současnosti nabízí nejrychlejší a nejrozšířenější síť mobilního internetu na tuzemském trhu. Aktuálně se Vodafone soustředí na rozšiřování LTE do všech koutů České republiky. V souladu se svými CSR aktivitami se Vodafone začátkem roku 2015 přestěhoval do nové, ekologické centrály ve Stodůlkách. Jeho Nadace Vodafone již rozdělila více než 180 milionů korun. Za 11 let od svého založení se dostala na přední místa v hodnocení firemních nadací. Patří mezi nejdůležitější podporovatele a investory do technologických sociálních inovací, které zlepšují život společnosti a znevýhodněných skupin. Více informaci na www.vodafone.cz

Věcné ceny dodávané do soutěže:
Celostátní finalisté
1. místo – notebook Acer Swift 3
2. místo – Samsung Galaxy Watch Active 2
3. místo – Samsung Galaxy Watch 46mm LTE
Odpovědná Firma roku – notebook Lenovo IdeaPad C340

MONETA Money Bank je s milionem klientů čtvrtou největší bankou na českém bankovním trhu a posiluje svoji pozici digitálního lídra a šampiona živnostníků, svobodných povolání a malých a středních firem ve financování jejich potřeb.

Věcné ceny dodávané do soutěže:
Krajští finalisté – GB Complete na neurčito, MONETA Business Card s 5 % Money back
Krajští vítězové
1. místo – Garmin hodinky á 4000 Kč
2. místo – přednabitá kreditní karta na 3000 Kč
3. místo – přednabitá kreditní karta na 2000 Kč

Celostátní finalisté
1. místo – elektrokolo v hodnotě 50 000 Kč
2. místo – voucher na hory v hodnotě 20 000 Kč
3. místo – přednabitá kreditní karta na 15 000 Kč

Hospodářské noviny patří mezi první soukromé deníky, které vznikly po roce 1989. Od pondělí do pátku přináší všeobecné zpravodajství se silnými analytickými prvky a komentáři. Ze všech českých deníků dávají největší prostor ekonomickým a byznysovým informacím, finančním trhům a servisu pro podnikatele. Obsahují rozhovory s předními českými i světovými byznysmeny a analýzy nejdůležitějších ekonomických událostí.

Hospodářské noviny patří do portfolia společnosti Economia, která je největším vydavatelem ekonomického a odborného tisku v ČR a významným hráčem na poli online médií a digitalizace mediálního obsahu. Economia vedle Hospodářských novin vydává týdeník Ekonom a Respekt, zpravodajský server IHNED.cz a několik odborných titulů. Její dceřiná společnost Centrum Holdings je provozovatelem úspěšných online titulů Aktuálně.cz a Deník Insider a řady specializovaných a tematických internetových titulů. Skupina Economia zároveň vlastní přední freemailové portály Centrum.cz a Volný.cz.

Společnost EUROVIA CS, a. s., dříve Stavby silnic a železnic, a. s.,  patří k nejvýznamnějším stavebním firmám v České republice a je  jedničkou v oblasti dopravního stavitelství. Staví na svých bohatých  zkušenostech, špičkovém technologickém zázemí a výkonnosti regionálních  závodů a dceřiných společností. Má vlastní surovinovou základnu. Skupina  je organizována do šesti oblastí na území České a Slovenské republiky.

Společnosti tvořící Skupinu ÚJV jsou úzce spojeny s výzkumem a vývojem, projekčními a inženýrskými službami, technickým inženýringem, výrobou speciálních produktů anebo zařízení a expertních činností v oblastech energetiky, průmyslu a dopravy. 

Mateřskou společností je ÚJV Řež, a. s. (dříve Ústav jaderného výzkumu Řež a.s.), která se zaměřuje především na aplikovaný výzkum, inženýrské a projektové činnosti. Podniká v oborech bezpečnosti jaderných elektráren, výzkumu a sledování stavu materiálů, koncepčních a prováděcích projektů, likvidaci radioaktivních odpadů.Tomu odpovídá i charakter působnosti jednotlivých divizí: jaderná bezpečnost a spolehlivost, integrita a technický inženýring, chemie palivového cyklu a nakládání s odpady, projekční činnosti a výroba radiofarmak.

Svým obchodním partnerům a zákazníkům, ale nabízí ÚJV Řež mnohem širší komplex služeb v rámci celé Skupiny ÚJV. Tvoří ji společnosti Ústav aplikované mechaniky Brno, s.r.o., Výzkumný a zkušební ústav Plzeň s.r.o. Klíčovou roli hraje Centrum výzkumu Řež s.r.o., do které byly převedeny některé vědecké a výzkumné kapacity včetně dvou výzkumných jaderných reaktorů. Společnost Centrum výzkumu Řež ukončila v roce 2017 výstavbovou část projektu Udržitelná energetika (Sustainable Energy, SUSEN) financovaného s podporou Evropské unie a vlády České republiky z operačních programů „Výzkum a vývoj pro inovace“ a „Výzkum, vývoj a vzdělávání“ řízených Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy. Skupina ÚJV tak disponuje jedinečnými technologickými zařízeními, výrobními i vědeckými kapacitami, výzkumným a dílenským potenciálem, který nemá, nejen v Evropě, mnoho konkurentů.

Společnost CRIF – Czech Credit Bureau poskytuje svým klientům aplikaci Cribis, která obsahuje informace o více než 10 milionech podnikatelských subjektů a fyzických osobách z České a Slovenské republiky čerpající z více než 50 informačních zdrojů a prostřednictvím mezinárodní služby SkyMinder umožňuje prověřování více než 200 milionů společností z 230 zemí a území světa. Společnost rovněž poskytuje pod značkou iRating pokročilé nástroje pro hodnocení ekonomického stavu společností a municipalit.

Odborní podporovatelé projektu